• Новак
Најновите 25 Парчиња/Многу 7x24mm Антички Сребрен Позлатен Проектили Легура Шарм За Изработка на Накит

Најновите 25 Парчиња/Многу 7x24mm Антички Сребрен Позлатен Проектили Легура Шарм За Изработка на Накит

DEN 254.88

Достапност
Достапно за нарачка

Опис
Состојба : Нова
Материјал : Алуминиумски
Облик : проектили
Количина : 25 КОМПЈУТЕРИ/многу
Боја : антички сребрен
Големина : 7x24mm
Тежина : 3.8 g/pc
Големината беше мерена од страна на страна , тоа може да имаш мала грешка , ве молиме не цел ако ви се грижи за малку грешка .
Боја може да се разликува малку поради бојата калибрација на секој поединец да го следи. Производите Се Прикаже : Плаќање
1. Откако ќе поставите цел,кликнете на копчето"плати сега"за да заврши плаќање. 2. Начин на плаќање : Visa Master Card,Western Union,Qiwi,Web Money,Beleto и Банкарски трансфер. Пратката 1. Сите нарачки ќе бидат испратени во 2-7 дена по вашата исплата потврди 2.Pls двојно проверете вашиот превозот адреса, кога ќе се плати за нарачката. Pls имајте на ум дека превозот адреса е многу тешко да се промени кога цел да се испраќаат надвор. 3.Понекогаш парцела можеби малку доцнење поради строгите обичај, и локален настан,лошите временски услови,итн. Повратни информации 1. Ако примите како и нашите производи и услуги,позитивно feeback е многу ценет и благодарност за вашата љубезност поддршка. 2.Сите нашите понуди се одликува со 100% задоволство гаранција,ако поради некоја причина не сте задоволни ,ве Молиме контактирајте со нас пред да ја напушти која и негативни повратни информации,тоа е нашата задоволство да ви помогне да ги реши сите проблеми на најдобар начин.Ние ќе ви одговори во рок од 24 часа. Вашето задоволство, нашите извршување!

Спецификацијата

Тип На Објект:
Шарм
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Класичен
Бренд Име:
SalaWendy
is_customized:
Yes
Метали Тип:
Цинк Легура
Број На Модел На:
LY401
Шарм Тип:
ракетен
Материјал:
Легура
боја:
антички сребрен
Големина:
7x24mm
Тежина:
3.8g
Обликот:
ракетен

Со стоката дадена додека купуваат