• Новак
  • -35 %
Blucome Живи Да Ги Проголта Форма Brooch Pin Црна, Сина Глеѓ Златна Боја Метал Шамија Иглички Жените Децата Одговараат На Облека, Модни Додатоци Накит

Blucome Живи Да Ги Проголта Форма Brooch Pin Црна, Сина Глеѓ Златна Боја Метал Шамија Иглички Жените Децата

DEN 193.00
DEN 297.60

Достапност
Достапно за нарачка


Спецификацијата

Тип На Објект:
Брошеви
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Класичен
Метали Тип:
Цинк Легура
is_customized:
Yes
Бренд Име:
Blucome
Пол:
Жените
Обликотшема:
Животните
Број На Модел На:
7106101226
Брошеви Тип:
Брошеви
Материјал:
Емајлот
Безбедност Стандард :
CE, доведе слободни, никел слободни
Продажба Метод:
Еден компјутер само/Многу во големо Продажба
Клучни зборови:
Девојки Облека Corsage Бакар Иглички Накит Подароци
Примена:
Нова Година На Подарок, Жените Ден Подарок, Годишнина, Ангажирање
Големина:
5.0*3.3cm

Со стоката дадена додека купуваат