• Новак
  • -34 %
JEXXI Мода Швајцарската CZ Ѓердан И Обетки Накит Поставите 18 инчен 925 Фунта Сребрен Ѓердан Синџирите за Накит Сет

JEXXI Мода Швајцарската CZ Ѓердан И Обетки Накит Поставите 18 инчен 925 Фунта Сребрен Ѓердан Синџирите за Накит

DEN 152.00
DEN 230.40

Достапност
Достапно за нарачка


Должина на Синџирот : 18 Инчи(45cm)
Конвертирање : 1 mm=0.039 инч, 1 инч=25.4 mm
Материјал : сребро 925 ,Кубен Циркони
Количина : 1 Сет( ѓердан +обетки+Синџир)
Боја : Како на сликата шоу

Спецификацијата

Бренд Име:
JEXXI
Метали Тип:
Сребро.
Накит Сетови Тип:
Ѓердан/Обетки
Стил:
Симпатична/Романтичен
Пол:
Жените
Повод:
Ангажирање
Вклучени Дополнителни Ставка Опис:
1 парче ѓердан+еден пар обетки
Обликотшема:
Круг
Број На Модел На:
S7304
Тип На Објект:
Накит Сетови
Парична казна или Моден:
Моден
Материјал:
n
Тип На Производ:
накит сет
боја:
Бела
Парична казна или Моден:
Парична казна
Материјал:
925 сребрен , CZ
Пол:
Жени,Девојки
Occasssion:
Ангажирање, забава, свадба, подароци
Стил:
Романтични
Број На Модел На:
S7304

Со стоката дадена додека купуваат