• Новак
  • -34 %
Долго Голема Свилен Лента Лак конска опашка Носителот Домот Еластична венчиња Мода Hairwear Коса Додатоци за Жени

Долго Голема Свилен Лента Лак конска опашка Носителот Домот Еластична венчиња Мода Hairwear Коса Додатоци за

DEN 30.00
DEN 45.60

Достапност
Достапно за нарачка


Големина е околу : 14.5*5cm
Политика За Испорака
- Цел Цена( помалку од ) 6 : Економски Превозот Метод (Yanwen Економски Воздух Mail,Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус,4 PX Сингапур Пост НП Про) Цел Цена( повеќе од ) 6 : Регистрирани Превозот Метод (Кина Пост Регистрирани Воздух Mail,Aliexpress Стандард Shippinp,e Packet) Цел Цена( повеќе од )120 : Бизнис Превозот Метод (DHL,Fedex,UPS-от,Aramex итн) Посебните : руската наредби 3 USD
Превозот Метод На Испорака Заврши Времето Го Оценувате

дена 0-15 16-30 31-45 >45
Aliexpress Saver Превозот 22% 64% 11% 3%
Економски Превозот Метод 15% 53% 21% 8%
Регистрирани Превозот Метод 25% 68% 5% 2%
Бизнис Превозот Метод 95% 5%

* Економски Превозот Метод е само следење во Кина, и таму ќе биде ниска стапка кои парцели се изгубени за време на испорака(значи, кога парцели не пристигне по 60 дена, тоа може да се изгуби,pls контактирајте со продавачот),другите методи се полни начин на следење.
* Белорусија,Украина,Бразил,Шпанија,Јапонија нарачки ќе биде бесплатен превозот кога цел цена е повеќе од 6$, па pls контактирајте со продавачот за да ја прилагодите цена кога повеќе од 6$. други земји се со бесплатен превозот неограничен.

Спецификацијата

Тип На Објект:
Hairwear
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Растенијата
Број На Модел На:
ts0081
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
is_customized:
Yes
Тип:
Headbands
Бренд Име:
SexeMara
Материјал:
Лента
цена:
Трговија на големо
Пад на превозот:
Поддршка
Тип На Објект:
еластична венчиња

Со стоката дадена додека купуваат