• Новак
  • -15 %
нови Зелени Jades хривнија обетки сет

нови Зелени Jades хривнија обетки сет

DEN 652.00
DEN 767.52

Достапност
Достапно за нарачка

НЕМА КУТИЈА ЗА НАКИТ
Предности :
1. Различни дизајни се достапни.
2. Висок квалитет, но по конкурентни цени.
3. Примерок наредби & судење наредби се прифатени.
4. ОЕМ & ODM се прифатени.
5. Стоката се обезбедени директно од фабриката.
6. Брза испорака време, за време на испорака.
7.Сите бисер jewelries ќе биде внимателно спакувани и испратени до вас во домот случај.
8.Обично ние употреба пластични хартиени кеси.Ние, исто така може да се направи на пакување како на вашите барања.
Услуга
Ако ви се примени предмети се задоволни. Ве молиме дај ми 5 Feedback,Ако добиете предмети се чувствува незадоволни или скршени. Ве молиме не го прават негативни или неутрални повратни информации за мене. ве молиме e-mail за да ми каже .Комуницираат прв, а потоа го оценува , ние се реши во време .
Бидејќи на посебност на онлајн шопинг, тоа не е во можност да се види дека материјалот објект предизвикува многу непријатности, бара купувачи да имаат какво било сомневање за да комуницира со нас, прво пред оценување, ние ќе се реши поминува за вас во време ако имате било какви дополнителни проблеми, да ви даде среќен шопинг расположение.
??????Уште еднаш, ви благодарам и се надевам дека ќе уживаат во шопинг со нас!Голем ден!?????

Спецификацијата

Тип На Објект:
Накит Сетови
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
JINHONGBO
Повод:
Партија
Број На Модел На:
MM
Накит Сетови Тип:
Обетки/Хривнија
Стил:
Тренди
is_customized:
Yes
Материјал:
Камен
Метали Тип:
тибетската сребро.
Пол:
Жените
Обликотшема:
Плоштад
Вклучени Дополнителни Ставка Опис:
Сет
Тип На Објект:
Накит Сетови
Парична казна или Моден:
Моден
Име:
Bababetty
is_customized:
Yes
Метали Тип:
сребро позлатен

Со стоката дадена додека купуваат