• Новак
  • -35 %
Uodesign американскиот Долар Пари Keychain Златна Боја KeyChain За Жени/Мажи Кристал Хип Хоп Bling Keyring Накит

Uodesign американскиот Долар Пари Keychain Златна Боја KeyChain За Жени/Мажи Кристал Хип Хоп Bling Keyring

DEN 145.00
DEN 223.20

Достапност
Достапно за нарачка


Спецификацијата

Тип На Објект:
Клучни Синџири
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Хип/Рок
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Функција:
Будилникот
Метали Тип:
Цинк Легура
Обликотшема:
Животните
Материјал:
Метал
Број На Модел На:
UO001
Бренд Име:
UODESIGN
Метална боја:
Злато-боја
Пол:
Унисекс

Со стоката дадена додека купуваат