• Новак
  • -32 %
Цртан Филм Симпатична Пчела Летаат Инсекти Brooch За Жени Мажи Жолта Пчели Глеѓ Pin Брошеви Тексас Јакна Значка Копчето Иглички Мода Накит

Цртан Филм Симпатична Пчела Летаат Инсекти Brooch За Жени Мажи Жолта Пчели Глеѓ Pin Брошеви Тексас Јакна Значка

DEN 41.00
DEN 60.00

Достапност
Достапно за нарачка


Цртан Филм Симпатична Пчела Летаат Инсекти Brooch За Жени Мажи Жолта Пчели Глеѓ Pin Брошеви Ранец, Торба Тексас Јакна Значка Копчето Иглички
Моден Накит За Подарок Трговија На Големо
Име на производ : Жолта Пчели Brooch Иглички Материјал : Еколошки Метална Боја : Жолта Големина : Преглед на страницата со детали Стил : Мода Цртан филм Симпатична Пакување : OPP пакување

Спецификацијата

Бренд Име:
shshd
Метали Тип:
Цинк Легура
Материјал:
Кубен Циркони
Стил:
Тренди
Брошеви Тип:
Брошеви
Број На Модел На:
Brooch Иглички
Пол:
Унисекс
is_customized:
Yes
Тип На Објект:
Брошеви
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Жолта Пчела
Стил:
пчела
Продажбата на моделот:
Мало И Трговија На Големо
превозот:
цел > $ 5 со следење на број
експрес:
Цел > $ 150 слободни express
Dropshipping:
Поддршка Dropshipping

Со стоката дадена додека купуваат