• Новак
  • -15 %
Луксузна Мажите Море Сини Кристал Cufflinks Висок Квалитет Адвокат Младоженецот Свадба Cufflinks За Mens Кошула Cufflink Бренд За Накит

Луксузна Мажите Море Сини Кристал Cufflinks Висок Квалитет Адвокат Младоженецот Свадба Cufflinks За Mens Кошула

DEN 162.00
DEN 191.04

Достапност
Достапно за нарачка


Спецификацијата

Тип На Објект:
Вратоврска Клипови & Cufflinks
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Класичен
Манжетната Линкови или Вратоврска Клипови Тип:
манжетната линкови
Бренд Име:
yanjie
Обликотшема:
Круг
Број На Модел На:
HYX-N736
Манжетната Линкови Тип:
манжетната линкови
Бисер Тип:
Симулирани-бисер
Вратоврска Клипови Тип:
Вратоврска Клипови
Пол:
Мажи
Материјал:
Метал
Метали Тип:
Бакар

Со стоката дадена додека купуваат