• Новак
  • -5 %
Моден 10 Парчиња 25мм 6 Стил Шарени Геометриски Дрво Шарм Приврзоци Конектори за Diy Earring Ѓердан Накит Додатоци

Моден 10 Парчиња 25мм 6 Стил Шарени Геометриски Дрво Шарм Приврзоци Конектори за Diy Earring Ѓердан Накит Додатоци

DEN 114.00
DEN 119.52

Достапност
Достапно за нарачка


Материјал : Дрво Тежина : Околу 30g Количина : 10 Pieces/Торба Состојба : 100% Б ранд Нови
Користите E xamples

Спецификацијата

Бренд Име:
noverty
Метали Тип:
Никој
Шарм Тип:
Сонцето, Месечината & Ѕвезди
Стил:
Тренди
Материјал:
Дрво
Број На Модел На:
PJ664
Тип На Објект:
Шарм
Парична казна или Моден:
Моден

Со стоката дадена додека купуваат