• Новак
  • -11 %
ЏИН&JU Топла Продажба Функционална се Види Движењето Cufflinks Нерѓосувачки Челик Steampunk Опрема Види Механизам Ткаенината линкови за Mens

ЏИН&JU Топла Продажба Функционална се Види Движењето Cufflinks Нерѓосувачки Челик Steampunk Опрема Види Механизам

DEN 897.00
DEN 1007.52

Достапност
Достапно за нарачка


dianxiaobao_1
dianxiaobao_2
dianxiaobao_1
dianxiaobao_2
dianxiaobao_3
dianxiaobao_4
dianxiaobao_3
dianxiaobao_4

Спецификацијата

Тип На Објект:
Вратоврска Клипови & Cufflinks
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
џин&ju
Манжетната Линкови или Вратоврска Клипови Тип:
манжетната линкови
Обликотшема:
Круг
Стил:
Тренди
Манжетната Линкови Тип:
манжетната линкови
Бисер Тип:
Симулирани-бисер
Вратоврска Клипови Тип:
Вратоврска Клипови
is_customized:
Yes
Пол:
Мажи
Материјал:
Метал
Метали Тип:
Бакар
Број На Модел На:
LEPC0079
Повод:
Годишнината/Партија/Подароци/Свадбена/Ангажирање/Банкет/Proms
квалитет:
Висок квалитет
Трговија на големо:
Добредојдовте на големо, фабриката цени
Тип На Објект:
Движење Ткаенината линкови
Состојба:
најновите
Еколошки Стандарди:
Доведе Никел Кадмиум слободни
боја:
Сребрена Боја / Златна Боја / Црното Злато Боја
Подароци:
Тато/Љубители/Најдобри Пријатели/Маж/Себе
позлата:
Имитација Родиум / Имитација На Злато / Имитација Црното Злато Позлата
Име на производ:
Движење Работа Cufflink/подвижен

Со стоката дадена додека купуваат