• Новак
  • -20 %
Топ Продажба на Луксузни Шарени Цвеќиња Тело Пирсинг Бренд сребро Позлатен Жена папокот Прстени Violetta портокал Percings Папокот

Топ Продажба на Луксузни Шарени Цвеќиња Тело Пирсинг Бренд сребро Позлатен Жена папокот Прстени Violetta портокал

DEN 76.00
DEN 95.52

Достапност
Достапно за нарачка


Топ Продажба на Луксузни Шарени Цвеќиња Тело Пирсинг Бренд сребро Позлатен Жена папокот Прстени Violetta портокал Percings Папокот
Добредојдовте на нашата продавница :
Опис на производот
Прстен Бои : Multim
Прстен големина : мини прстен
Пакување : 1pc/set и Меур торба
Занаети : Телото уметност
Тежина : Околу 8 G
Материјал : Еко-Пријателски
Синџир Материјал : Нерѓосувачки челик
Препорачуваме :
Фото Галерија
Покажуваат резултатите
Продавачот услуги 1, Бесплатен превозот од кина пост или epacket. 2, Фабрика директно продажба,конкурентни цени,со добар квалитет. 3, Сите предмети бесплатен превозот преку Кина Пост Воздух Mail, генерално 25-40 дена да пристигнат. 4, САД купувачот бесплатен превозот преку e Packet ,генерално 7-10 дена да пристигнат . 5, За повеќе од $200, ви нудиме бесплатен превозот преку DHL/UPS-от,генерално 4-7days да пристигнат. 6, Ние се надеваме Воспоставување на долгорочни бизнис соработка со вас !!!
Како да се цел?
Ние прифаќаме Зачувам .
Уплатата треба да се изврши во рок од 7days пред цел аукција затворање.
Ве молиме lise на посебни барања(како на вредноста на декларацијата) во цел забелешка дел.
Ние нудиме на светот превозот иако Кина Пост Воздух Mail, EMS, DHL,Fed Ex.
Ние ќе брод парцела побрзо откако добивање на плаќање.
Pls се сигурни дека точно за адресата.
DHL/Федекс/ТНТ 3-5days да повеќето земји.
EMS 5-10days за повеќето од contries
e Packet 7-25 работни дена за САД.
Кина Пост (види подолу лист)
Купувачите добиваат посакуваме среќна shiopping

Спецификацијата

Парична казна или Моден:
Моден
Тип На Објект:
Телото Накит
Стил:
Тренди
Телото Накит Тип:
Папокот & Бел Копчето Прстени
Материјал:
Кристално
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Обликотшема:
Растенијата
Број На Модел На:
AX15D-Q00803
Бренд Име:
xuben
Употреба:
Стомакот Синџири
Материјал:
кристално
боја:
микс Мулти
Стил:
Прскалки & Сокриј-тоа Накит
Парична казна или Моден:
Нерѓосувачки челик
Пол:
Унисекс
ОБЛИКОТ:
Растенијата
Занает:
Labret, Усна Пирсинг Накит
Големина:
Мини

Со стоката дадена додека купуваат