• Новак
Семафори машки keychain логото копче синџир

Семафори машки keychain логото копче синџир

DEN 33.12

Достапност
Достапно за нарачка

детали за производот
бебе congener препорачува пазарната цена : 30.00 елемент
24.00 елемент пазарната цена : 16.00 елемент
9.50 елемент пазарната цена : 18.00 елемент
12.00 елемент пазарната цена : 16.00 елемент
9.80 елемент пазарната цена : 15.00 елемент
9.00 елемент пазарната цена : 20.00 елемент
13.50 елемент пазарната цена : 26.00 елемент
20.00 елемент пазарната цена : 26.00 елемент
20.00 елемент пазарната цена : 36.00 елемент
30.00 елемент пазарната цена : 54.00 елемент
48.00 елемент пазарната цена : 41.00 елемент
35.00 елемент пазарната цена : 61.00 елемент
55.00 елемент
име на производ : семафори креативни keychain
производ материјал : цинк легура
мерење : производи копче за прстенот со дијаметар од 3cm семафори во должина околу 3cm
производ таписерии изработка задната страна можат да се отпечатат на логото автомобил на luocheng 's вас , собирање на луѓе astride . изработка на мали може да се спореди со totovision може да те види бебето , toreluctant .

Спецификацијата

Тип На Објект:
Клучни Синџири
Парична казна или Моден:
Моден
Метали Тип:
Цинк Легура
Тип На Објект:
Клучни Синџири
Парична казна или Моден:
Моден
Тип:
другите стил keychain

Со стоката дадена додека купуваат