• Новак
  • -13 %
Поставен Бисер Накит Сет Бела Боја АА 9-10ММ Компир Круг Вистински Слатководни Бисер Ѓердани Обетки

Поставен Бисер Накит Сет Бела Боја АА 9-10ММ Компир Круг Вистински Слатководни Бисер Ѓердани Обетки

DEN 1253.00
DEN 1440.00

Достапност
Достапно за нарачка

Добредојдовте на Luckjewellery Продавница
Секоја накит во мојата продавница се вистински бисери, ние сме уникатен дизајн и прва класа на услуги, ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе во најбрзо време за да се даде одговор, ви благодариме за доаѓање!
Благодарение толку многу за да ја Посетите мојата продавница, среќен шопинг!

Спецификацијата

Тип На Објект:
Накит Сетови
Парична казна или Моден:
Моден
Повод:
Партија
Стил:
Класичен
is_customized:
Yes
Материјал:
бисер
Бренд Име:
ХАИ YING ЛИ ВЕИ
Бисер Тип:
Слатководни Бисери
Пол:
Жените
Накит Сетови Тип:
Ѓердан/Обетки
Метали Тип:
Никој
Број На Модел На:
2018set-29
Вклучени Дополнителни Ставка Опис:
ѓердан обетки
Обликотшема:
Компир
накит:
бисер накит сет
бисер големина:
9-10мм
Бисер Тело:
Со Ситни Флеки
бисер shaper:
Круг
бисер nacre:
сите(100% nacre)
должина на ѓердан:
18INCHES
бисер боја:
Бела
Затворач:
злато позлатен затворач

Со стоката дадена додека купуваат