• Новак
  • -24 %
Личност Ретро Сребрен Волк Заб Скок Жените И Мажите Одговараат На Pin Брошеви Симпатична Волкот Тотем Раководител Унисекс Брошеви Измена На 12 Компјутери

Личност Ретро Сребрен Волк Заб Скок Жените И Мажите Одговараат На Pin Брошеви Симпатична Волкот Тотем Раководител

DEN 488.00
DEN 642.24

Достапност
Достапно за нарачка


Големина : 1.8*4.6 cm
Тежина : 5g/pc
Материјал : алуминиумски

Спецификацијата

Тип На Објект:
Брошеви
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Тренди
Брошеви Тип:
Brooch Иглички
Метали Тип:
Цинк Легура
Обликотшема:
Животните
Материјал:
Метал
Број На Модел На:
НЕ
Бренд Име:
Coolidage
Пол:
Унисекс
Брошеви Главен Материјал:
Легура
Парична казна или Моден:
Моден
Тип На Објект:
Брошеви
Метали Тип:
Цинк Легура

Со стоката дадена додека купуваат