• Новак
  • -30 %
6PCS/SET Вештерка pin поставите Црна глеѓ вештерка проколнат ouija ноќта на вештерките pin Тексас јакна кожна јакна блуза ранец додатоци

6PCS/SET Вештерка pin поставите Црна глеѓ вештерка проколнат ouija ноќта на вештерките pin Тексас јакна кожна

DEN 143.00
DEN 203.52

Достапност
Достапно за нарачка


Спецификацијата

Тип На Објект:
Брошеви
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Нео-Готски
Метали Тип:
Цинк Легура
is_customized:
Yes
Материјал:
Метал
Брошеви Тип:
Иглички
Број На Модел На:
XZ1020-1025
Пол:
Унисекс
Бренд Име:
Мис Zoe
Обликотшема:
Писмо
Материјалните добра:
Легура
Повод:
подарок
Место на Потекло:
Жеџијанг, Кина
Пакет:
OPP вреќа
Пол:
Жените
is_customized:
Yes
Dropshipping:
Yes
Трговија на големо:
Yes
превозот:
цел>5$,со следење на numbe
експрес:
цел>150$,слободни express

Со стоката дадена додека купуваат