• Новак
  • -15 %
Бесплатен Превозот 50PCS Ткаенина Ткаени Чувствува Цвет Коса Клипови Копчето Налепници за Девојки коса, Накит Додаток Печ Декорација за Дама

Бесплатен Превозот 50PCS Ткаенина Ткаени Чувствува Цвет Коса Клипови Копчето Налепници за Девојки коса, Накит

DEN 994.00
DEN 1169.28

Достапност
Достапно за нарачка


Производи детали
Големина : за 7.5 cm
форма : како на сликата
количина : 50pcs
Прашања
Одговори
Дали ви се комбинираат наредби?
Да, ние може да се комбинираат наредби, така што вие само треба да се обрне едно време.
Дали ви се нудат пад на превозот?
Да, . Ние ќе ги испратите на вашиот клиент е превозот адреса, кога местото цел
Може да ми даде попуст?
Да, ние може да ви даде попуст за еднаш наредби " вредност пристигне во 100 USD
Дали ви нудиме брза експрес за слободни?
Да, ние нудиме бесплатно брзо изразат ако вашите нарачки " вредност се исполнат нашите барање
Дали ви се брод на меѓународно ниво?
Да, ние брод на светот .
1 : Ние нудиме бесплатен превозот за сите околу светот преку Кина Пост Воздух Пошта,освен
САД(преку E-пакет).
2 : Предмети ќе биде предаден за 2-7 дена по што се провери вашата исплата.
3 : Ако треба да го промените вашиот превозот адреса,ве молиме контактирајте ме или напушти ме
порака за нова адреса, кога ќе ставање наредби,или ние ќе брод вашата
предмети врз основа на вашиот Зачувам адреса.
3 : Понекогаш пакет ќе пристигнат на вашата страна побавно отколку пред поради лошо
информации за времето или customes царинење причини,ако се уште не го добиете вашиот пакет
но цел ќе затворени наскоро,ве молиме контактирајте ме за да се прошири на времето од 15 дена
или повеќе.Ви благодариме!
Превозникот Име
Проценето Време во Транзит
Следење На Услугата
DHL
За 3-8 дена
www.dhl.com
UPS-от
За 3-8 дена
www.ups.com
EMS
За 5-8 дена
www.ems.com
Кина Пост Воздух
За 15-30 дена
www.intmail.183.com
E-пакет
За 8-20 дена
www.ems.com
Ако ви треба било поволна цена за брза испорака, ве молиме контактирајте со нас слободно.
Задоволството на клиентите е многу важно за нас. Тоа ќе ни помогне многу.
Ако сте задоволни нашите производи и услуги,ве молиме љубезно не ни корист ни остави
некои зборови со 5 ѕвезди резултат,споделување вашите убаво шопинг искуство со другите
клиенти тука.
Ако не сте задоволни со нашите производи,ве молиме исто така, направи ни услуга,контактирајте со нас
пред да ја напушти лошо мислење,сметам дека можеме да ги реши овие проблеми заедно.

Спецификацијата

Тип На Објект:
Hairwear
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Симпатична/Романтичен
Бренд Име:
realyK·S
Материјал:
Памук
Број На Модел На:
DIY hairband декорација
is_customized:
Yes
Пол:
Девојки
Обликотшема:
Растенијата
Тип:
Tiaras
Метали Тип:
DIY hairband декорација
Големина:
За 7.5 cm
Материјал:
sequin ткаенина бисер кристал кристал
Пакување:
50pcs по торба
Користење на:
diy коса, накит декорација
Обликот:
како слика
превозот:
Бесплатен превозот
Попуст:
количина попуст на располагање
is_customized:
Yes
Стил:
Романтични

Со стоката дадена додека купуваат