• Новак
5 lctcause копче синџир кука машки професионални keychain

5 lctcause копче синџир кука машки професионални keychain

DEN 109.92

Достапност
Достапно за нарачка

детали за производот
на shopkeeper за сакате да се стави yaoshang keychain виси или џеб , кеси во купувачи , елаборат изберете оваа стока . она што ќе го купите кои keychain , intercoat додека овој производ може да се стави сакана keychain виси во половината или кеси во . стариот човек се погодни за 's многу погодно !
материјал : цинк легура
боја : светло површината сребро.
мерење : кука синџир должина должина 5cm 28cm б копче за прстенот со дијаметар 4cm 40cm околу началникот на
пакување : транспарентна пластична кеса

Спецификацијата

Тип На Објект:
Клучни Синџири
Парична казна или Моден:
Моден
Метали Тип:
Цинк Легура

Со стоката дадена додека купуваат