• Новак
  • -25 %
ALLYES Сини Кристал Леопард Брошеви За Жените Сребрена Боја Метал RhinestoneElegant Костим Dres Големи Животни Pin Brooch Накит

ALLYES Сини Кристал Леопард Брошеви За Жените Сребрена Боја Метал RhinestoneElegant Костим Dres Големи Животни

DEN 161.00
DEN 214.56

Достапност
Достапно за нарачка


Предмет : ALLYES Сини Кристал Леопард Брошеви За Жените Сребрена Боја Метал Rhinestone Elegant Костим Dres Големи Животни Pin Brooch Накит Материјал : Алуминиум/Кристал Големина : 5.7*-1.8 cm/2.25*0.7 Инчи Пол : Жените/Женски/Жена/Девојка Облик : Леопард Карактеристики : Сјајна чешка Кристал Инкрустирани/Леопард Форма Повод : Партија/Office/Повик

Спецификацијата

Тип На Објект:
Брошеви
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
ALLYES
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
H4701009X
Пол:
Жените
Обликотшема:
Животните
Материјал:
Метал
Брошеви Тип:
Брошеви
Парична казна или Моден:
Моден Жените Brooch
МЕТАЛНИ МАТЕРИЈАЛИ:
Цинк Легура
Камен Материјал:
Crytal Brooch
Материјал:
Легура Meatal
Пакување:
меур торба + opp вреќа
Карактеристики:
Емајлот Brooch Иглички
моделирање:
леопард brooch

Со стоката дадена додека купуваат