• Новак
  • -18 %
1pc SEEYULE Автомобил Налепница Star Wars Галактички Империја Амблем Значка Jedi Вратата на Багажникот на Резервоар за Гориво Капа Налепница Мотоцикл Автомобил Стил

1pc SEEYULE Автомобил Налепница Star Wars Галактички Империја Амблем Значка Jedi Вратата на Багажникот на Резервоар

DEN 57.00
DEN 69.12

Достапност
Достапно за нарачка

1pc SEEYULE Автомобил Налепница Star Wars Галактички Империја Амблем Значка Jedi Вратата на Багажникот на Резервоар за Гориво Капа Налепница Мотоцикл Автомобил Стил
Стил : Star Wars Галактички Империја Амблем Налепница
Големина : Околу 9.3 cm x 9.3 cm
Боја : Црна,Сребрена
За Сребрена боја, тоа ќе покаже Сребро Белата во текот на Денот и Ноќта по одраз на светлината. Мисловните налепница е само како предупредување налепница во текот на Ноќта. Како да се Инсталира : Постојат 3 слоеви,првиот слој е налепница слој,на задната слој е сметководствената слој, На налепница, што е внатре. 1. Чистење на површината на автомобил позиција. 2. Излупете исклучување на налепница слој од сметководствената слој. 3. Ставете сметководствената слој на површината. 4. Преземање на вршење слој филм исклучување внимателно,на налепница, ќе остане на автомобилот. 5. Оставете го сам, без миење во рок од 24 часа. Како да се отстрани : Користете фен за коса да се загрее на налепница,потоа излупете исклучување на налепница лесно од автомобил. Пакет
На налепницата ќе бидат опфатени со меур заврши за да биде заштитен од штета. Тогаш тоа ќе биде спакувана во пластична кеса и да се испрати.

Спецификацијата

Тип На Објект:
Налепници
Пакување:
Не Се Пакувани
Објектот Должина:
9.3cm
Објектот Дијаметар:
9.3cm
категорија:
Налепници
Вид На Налепница:
гориво капа
Налепница Сместување:
Багажникот
Бренд Име:
SEEYULE
Тип:
Лепак Налепница
Име На Модел:
SY-CS-151
дизајн:
Цртан филм
Објектот Висина:
0.1cm
Модел:
Воена Идентификација
is_customized:
Yes
Објектот Ширина:
9.3cm
Материјал Тип:
пвц налепница
Големина:
Approx. 9.3cmx9.3cm
боја:
црна,сребрена
Стил:
Jedi Star Wars Галактички Империја Амблем

Со стоката дадена додека купуваат