• Новак
  • -19 %
Автомобил Животинско Тигар Главата Спорт Худ decals Винил Графика налепници

Автомобил Животинско Тигар Главата Спорт Худ decals Винил Графика налепници

DEN 389.00
DEN 480.00

Достапност
Достапно за нарачка


Спецификацијата

Бренд Име:
pullight
Налепница Сместување:
Вратата & Половината линија
Тип:
Лепак Налепница
дизајн:
зборови
Модел:
ОЕМ
Име На Модел:
x-947
Објектот Должина:
60cm
Објектот Ширина:
45cm
Објектот Висина:
0inch
Објектот Дијаметар:
0inch
is_customized:
Yes
Пакување:
Не Се Пакувани
Вид На Налепница:
Автомобил Тело
категорија:
Налепници
Тип На Објект:
Налепници
Материјал Тип:
Винил

Со стоката дадена додека купуваат