• Новак
  • -19 %
2x Автомобил Спорт Pinstripe Вратата Decals Винил Графика Страна Налепници Кул Графика

2x Автомобил Спорт Pinstripe Вратата Decals Винил Графика Страна Налепници Кул Графика

DEN 1244.00
DEN 1536.00

Достапност
Достапно за нарачка


Спецификацијата

Бренд Име:
pullight
Тип:
Лепак Налепница
дизајн:
зборови
Модел:
ОЕМ
Налепница Сместување:
Вратата & Половината линија
Име На Модел:
nc-т-1323
Објектот Должина:
240cm
Објектот Ширина:
34cm
Објектот Висина:
0inch
Објектот Дијаметар:
0inch
is_customized:
Yes
Пакување:
Не Се Пакувани
Вид На Налепница:
Автомобил Тело
категорија:
Налепници
Тип На Објект:
Налепници
Материјал Тип:
Винил

Со стоката дадена додека купуваат