• Новак
  • -19 %
РАБОТИ КОЊ ЖИВОТИНСКО СИМПАТИЧНА ДИЗАЈН НА ХАУБАТА ВИНИЛ НАЛЕПНИЦА DECALS

РАБОТИ КОЊ ЖИВОТИНСКО СИМПАТИЧНА ДИЗАЈН НА ХАУБАТА ВИНИЛ НАЛЕПНИЦА DECALS

DEN 389.00
DEN 480.00

Достапност
Достапно за нарачка


Спецификацијата

Тип На Објект:
Налепници
дизајн:
зборови
Пакување:
Не Се Пакувани
категорија:
Налепници
Вид На Налепница:
Автомобил Тело
Објектот Ширина:
55cm
Тип:
Лепак Налепница
Објектот Висина:
0inch
Налепница Сместување:
Вратата & Половината линија
Модел:
ОЕМ
is_customized:
Yes
Објектот Дијаметар:
0inch
Објектот Должина:
49cm
Име На Модел:
x-938
Бренд Име:
pullight
Материјал Тип:
Винил

Со стоката дадена додека купуваат