• Новак
  • -0 %
Унијата Џек Автомобил Покривот Радио Антена fm Антена Antena за Mini Cooper S JCW R55 R56 R57 R60 F55 F56 Clubman Countryman Додатоци

Унијата Џек Автомобил Покривот Радио Антена fm Антена Antena за Mini Cooper S JCW R55 R56 R57 R60 F55 F56 Clubman

DEN 342.00
DEN 342.24

Достапност
Достапно за нарачка


Ние Сме Професионални Производителот за Мини
Изберете од страна на Модел
Унијата Џек Автомобил Покривот Радио Антена fm Антена Antena за Mini Cooper S JCW R55 R56 R57 R60 F55 F56 Clubman Countryman Додатоци
Fitment Универзална Одговара За Мини Купер сите модел ( Зависи од вашиот автомобил стил,ве молиме да се осигурате овој дел одговара за вашиот автомобил стил Пред Наддавање.) Карактеристики-Најдобар Квалитет И Задоволство Да Се Гарантира. -Специјална Боја Издание и Спортски Дизајн -Мазна и Сјајна Површина. -Лесно installtion,Без никакви модификации. -Совршен Fitment. -Рѓа-Бесплатно Да Се Гарантира. -Специјални Електрични Боја Слој Процес за Исчезнат-Отпорни. -Додадете Спорт на Ѕвонење и Уникатен Изглед на Покрив Врвот. -Завртка-За Типот Лесно DIY инсталација. Спецификација -Материјал : ABS Пластика и Фосфор Бакар -Должина на : 7.7 см/3", 10.7 cm/4.2"(приближно) -Количина : 1 компјутер Пакет се Вклучени 1 x Автомобил Антена со завртки Забележите Оваа антена е функционална и се наменети за AM/FM радио сигнал.

Спецификацијата

Големина:
107mm, 77mm
Бренд Име:
Karlor
Налепница Сместување:
Покривот
Тип:
Други 3D Налепница
дизајн:
Цртан филм
Модел:
ОЕМ
Име На Модел:
MNOAD12012
Објектот Должина:
10.7cm
Објектот Ширина:
1.5cm
Објектот Висина:
10.7cm
Објектот Дијаметар:
10.7cm
Материјал Тип:
ABS
is_customized:
Yes
Пакување:
Не Се Пакувани
Вид На Налепница:
Автомобил Тело
Тип На Објект:
Налепници
категорија:
Автомобил антена

Со стоката дадена додека купуваат