• Новак
  • -40 %
YJZT 6.5*15CM Шарени Симпатична Мачка Мода Битник Милениче Обоени ПВЦ Висок Квалитет Автомобил Налепница Декорација Ц1-4066

YJZT 6.5*15CM Шарени Симпатична Мачка Мода Битник Милениче Обоени ПВЦ Висок Квалитет Автомобил Налепница Декорација

DEN 56.00
DEN 93.12

Достапност
Достапно за нарачка


YJZT 6.5*15 CM Шарени Симпатична Мачка Мода Битник Милениче Обоени ПВЦ Висок Квалитет Автомобил Налепница Декорација Ц1-4066
Превозот :
1. Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус. Кина Пост Регистрирани Воздух Mail.Превозот време за време на Одмор или Прилагодено Сезона би можело да биде подолго од вообичаеното време. Ве молиме додадете друга 5-10 дена задоцнување.( Кога купувачот наредби за помалку од $7. Ние ќе ја испрати на Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус. Тоа не е на кој било друг веб-сајт може да барањето на следење на информации. Генерално може да достигне 20 до 60 дена.)
Гаранција :
1.100% гаранции нови добра со добра состојба .
2. Ако не сте задоволни со вашиот објектот, ве Молиме контактирајте со нас пред да го оставите лош повратни информации или да направи проблем, што не е корисно и пријателски.
3. Враќање и промена е сега на располагање. Купувачот треба да се грижи врати превозот надомест. И ве молиме контактирајте со нас прво кога ќе сакате да го вратите или промена.
4.Ве молиме потврдете го доставува ПОБРЗО кога ќе го добиете вашиот парцела. Ако сè уште ништо не се врти додека проценето време ве молиме да ни побара продолжување на време : )
За Нас :
1. Се фокусира на автомобил налепници

Спецификацијата

Тип На Објект:
Налепници
Име На Модел:
С1-4066
Пакување:
Не Се Пакувани
Модел:
Animal Моделот
Бренд Име:
YJZT
категорија:
Налепници
Објектот Дијаметар:
0cm
Објектот Висина:
15cm
Објектот Ширина:
6.5cm
Тип:
Лепак Налепница
дизајн:
Цртан филм
is_customized:
Yes
Вид На Налепница:
Креативни Налепници За
Објектот Должина:
0cm
Налепница Сместување:
Целото Тело
Материјал Тип:
ПВЦ

Со стоката дадена додека купуваат