• Новак
3D М стил Предната Решетка Трим Ленти скара Покрие motorsport Декорација Налепници За 2008 до 2013 БМВ Х5 E70

3D М стил Предната Решетка Трим Ленти скара Покрие motorsport Декорација Налепници За 2008 до 2013 БМВ Х5 E70

DEN 633.12

Достапност
Достапно за нарачка

Ако не добивате нашиот одговор, ве молиме љубезно повторно испратени на вашата e-mail и ние ќе ви одговори на вас како е можно поскоро. Проценето Време на Испорака од Кина Пост Воздух Mail и Хонгконг Пост Воздух Mail.
Карактеристики : Состојба : 100% Сосема Нов, не се користи, неотворена, неоштетени Високо квалитетна ABS налепници Тоа е лесно да се инсталира. Но ќе мора да плаќаат дополнителни превозот надомест. Купувачот е одговорен за сите врати превозот цена 12 месеци Гаранција.
· П : Колку чини да брод на мојата земја?
A : Пакет помалку од 2 Kg ќе биде испорачуван Кина Пост Воздухопловната која е бесплатна испорака до 26 земји како следниве : сад; Обединето Кралство; Австралија; Бразил; Канада; Италија; Турција; Шпанија; Малезија; Франција; Русија; Шведска; Нов Зеланд; Норвешка; Швајцарија; Јапонија; Тајланд; Ирска; Израел; Белгија; Полска; Јужна Кореја; Австрија; Германија; Данска; Сингапур. Ве молиме контактирајте со нас, прво ако ви треба изразат испорака, ние ќе го промени превозот полнење на наредби. Купи со доверба! Ако објектот е неисправен по 3 месеци, може да ги испратите назад до нас. Добро за надворешни Решетката Трим декорација цел Пакет само вклучува 3 бои налепница, не ги вклучуваат автомобил и другите
Пакет Се Вклучени :
1 Сет ( 3pcs)
Имајте на ум : Тоа е САМО одговара за 2008-2013 година БМВ Х5 E70 ( 7 Grilles една страна) !!
Слики :
Плаќање Политика Ние прифаќаме alipay тука Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ ве Молиме да направите исплата во рок од 3 работни дена по поставување на цел.
· П : дали постои следење на Број за мојот објект?
A : Да, ние брод секој ред со нивниот Следење на Број, и можете да го видите на пратката staus на соодветниот веб-сајт.
Политика на враќање Дали постојат какви било друг проблем што може да се однесуваат на, ве молиме слободно да не контактирате на E-mail или Trademanager, во секое време! Сите пораки / E-mail ќе се одговори во еден работен ден. Преку Воздухопловната, превозот времето е 10-25 работни дена да повеќето земји (со Исклучок на Италија, Русија и Бразил). Сите пораки ќе бидат одговорени во рок од 1 работен ден. Сите превозот време можеби поинаква ако одложен од страна на курир или царинската управа.
Најчесто поставувани ПРАШАЊА
· П : Како можам да се плати за мојата купување?
A : ние прифаќа следниве начини на плаќање : cridet картичка; moneybooker;Т/T;western union. Во случај соодветна замена не е достапно, за враќање на средствата ќе биде издадено во форма на оригиналниот метод на плаќање. Сериозни Купувачот Само! Ве молиме место конкурираат само ако вие се согласувате со сите услови. Ве молиме контактирајте со нас ако не сте задоволни со објектот по прими. Ако аукција објектот што го нареди е дефектен, контактирајте со нас во рок од 14 дена и ние ќе замена на неисправни објект за вас со една точка на еднаква или поголема функционалност.
Превозот политика на Сите предмети ќе биде предаден во рок од 3 работни дена кога вашата исплата е расчисти со ЗАЧУВАМ Ние можеме да брод предмети од Кина пост & Хонгконг пост Воздухопловната, и експрес испорака : DHL, UPS-от, Fedex,EMS. Ние ќе остави ПОЗИТИВНИ ПОВРАТНИ информации по добивањето на плаќање. Ние ќе ви испратиме нова по добивањето на неисправни објект.
Други Polic y Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход.
Други земји и пакет над 2 Кг, купувачите треба да си дозволат целиот превозот цена. Преку експрес испорака, превозот времето е 3-7 работни дена.
· П : Дали овој производ доаѓаат со мало пакет?
A : имаме прогласи пакување детали за опис на секој производ, ве молиме проверете тоа, ви благодариме!
· П : јас сум препродавач,јас би сакал да се купи многу делови од вашиот објект, што е трговија на големо цена?
А : Здраво,ви благодариме за вашето барање, ако би сакал да се купи голема количина, ве молиме испратете e-mail на нас, ние ќе ви даде најдобра цена, благодарение!
.

Спецификацијата

Тип На Објект:
Налепници
дизајн:
Промена На Бојата
Објектот Ширина:
6cm
категорија:
3D
Објектот Должина:
20cm
Бренд Име:
ZOOMSEEZ
Налепница Сместување:
глава
Модел:
ОЕМ
is_customized:
Yes
Тип:
Други 3D Налепница
Име На Модел:
ZSBMWX5-3D
Материјал Тип:
ABS
Објектот Дијаметар:
4cm
Објектот Висина:
2cm
Вид На Налепница:
Други

Со стоката дадена додека купуваат