• Новак
  • -5 %
ZDPARTS Автомобил Автомобилската Внесувањето Воздух Филтер Додатоци За BMW E46 E39 E60 E90 E36 F30 F10 Х5 E53 Е34 E30 Мини Купер Lada Granta

ZDPARTS Автомобил Автомобилската Внесувањето Воздух Филтер Додатоци За BMW E46 E39 E60 E90 E36 F30 F10 Х5 E53

DEN 228.00
DEN 239.52

Достапност
Достапно за нарачка


ZDPARTS Автомобил Автомобилската Внесувањето Воздух Филтер Додатоци За BMW E46 E39 E60 E90 E36 F30 F10 Х5 E53 Е34 E30 Мини Купер Lada Granta
Спецификации : Brand New & Висок Квалитет на Боја : Сина Црвено црна, сива Дното Дијаметар : 12mm Опис : На Филтер за Воздух е директна замена со оние кои користат afterrmarket доза една системот На филтер ќе се подобри целокупната воздушна филтрација, коњ, сила, вртежен момент и гас километражата над акции филтри. Тоа е перат и ќе трае векот на траење на моторот. Помогне да привлече повеќе воздух во моторот, па како да се подобри гас одговор и подобрување коњски сили парична казна мрежа ја зголемува количината на проток на воздух, straightens на протокот и да престане да цицање топол воздух од висока температура на моторот оддел Лесно да се инсталира (директно гром на) Пакетот Вклучува : 1 x Филтер за Воздух Сите предмети се Нови освен ако не е поинаку наведено на листата. Ние продаваме DIY (Do It Yourself) Објекти со мали исклучоци. Ние ја преземе никаква одговорност во наставата како да го инсталирате. Професионалната инсталација се препорачува. Производот се покаже :
За превозот
1. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. (Освен некои земји и APO/FPO)
2. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка.
3. Ние само брод да се потврди цел адреси. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса.
4. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само.
5. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона.
6. Ако не сте добиле вашата пратка во рамките на периодот на валидност, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. Нашата цел е задоволството на клиентите!
7. Поради акции статус и временски разлики, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака.
8. Ние продавачот не се во надлежност на увозни давачки, купувачот е одговорен за тоа. Секој спор предизвикан од ова е неразумно.
9. BR купувачот ве молиме наведете cpf или cnpj, тоа ќе биде подобро за вас да се добие побрзо. ви благодариме
Се врати и враќање
1. Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот таа е примена. Ако овој објект е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, се смета дека се користи и НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ЌЕ ВРАЌАЊЕ НА парите ИЛИ ЗАМЕНА. НЕМА ИСКЛУЧОЦИ! Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина.
2. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашиот po#.
3. Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress. ИЛИ, можете да изберете да имате замена.
4. Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот(ите) што е (се) не како рекламира.
За повратни информации
Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно Ние да побара да се поврзеш со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми.
Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив!

Спецификацијата

Тип На Објект:
Налепници
Објектот Ширина:
6cm
категорија:
3D
Објектот Дијаметар:
5cm
дизајн:
Масло Тип Совети
Модел:
Предупредување Марка
Објектот Должина:
6cm
Објектот Висина:
8cm
Тип:
3D Карбонски Влакна Винил
Материјал Тип:
Нерѓосувачки Челик
Налепница Сместување:
глава
Бренд Име:
ZDPARTS
Име На Модел:
lvqixin
is_customized:
Yes
Вид На Налепница:
Креативни Налепници За
Пакување:
Доаѓа Спакувана

Со стоката дадена додека купуваат