• Новак
  • -4 %
Три Ratels TZ-216 15*16.5 cm 1-4 парчиња самоубиец намалувањето бомба бомби далеку decals за тоалет автомобил налепници автомобил налепница

Три Ratels TZ-216 15*16.5 cm 1-4 парчиња самоубиец намалувањето бомба бомби далеку decals за тоалет автомобил

DEN 60.00
DEN 62.40

Достапност
Достапно за нарачка


Три Ratels TZ-216 15*16.5 cm 1-4 парчиња самоубиец намалувањето бомба бомби далеку decals за тоалет автомобил налепници автомобил налепница Ние ви препорачуваме да се купи 4 налепници или дури и повеќе : 1. Уживајте во многу пониска единечната цена. 2. Како бекап налепница, кога паста не успее. 3. Пост во различни места, како што се вашиот автомобил, ѕид, на врата, фрижидер, тоалет и така натаму 4. Даде дополнителна налепници како подарок за пријатели и семејство.

Спецификацијата

Големина:
3 shtuki, 2 shtuki, 1 shtuka, 4 shtuki
Тип На Објект:
Налепници
Објектот Ширина:
16.5cm
категорија:
Налепници
Објектот Висина:
15cm
Име На Модел:
TZ-216
Тип:
Лепак Налепница
дизајн:
Цртан филм
Модел:
ОЕМ
is_customized:
Yes
Вид На Налепница:
Креативни Налепници За
Пакување:
Доаѓа Спакувана
Материјал Тип:
Пластични
Бренд Име:
Три Ratels
Налепница Сместување:
Целото Тело

Со стоката дадена додека купуваат