• Новак
  • -48 %
2 парчиња Страна Ленти Авто Автомобил Вратата Здолниште Decal Оркестарот За Мини Купер F55 F56 R60 R61 R50 R52 R53 R56 R57 R58 R59 Спортски Автомобил Стил

2 парчиња Страна Ленти Авто Автомобил Вратата Здолниште Decal Оркестарот За Мини Купер F55 F56 R60 R61 R50

DEN 1996.00
DEN 3839.52

Достапност
Достапно за нарачка


Објектот Fitment : Одговара за Мини Купер F55 F56 R60 R61 R50 R52 R53 R56 R57 R58 R59
Објектот Спецификација :
Направени од врвен квалитет на винил decal
Боја : црна, бела, црвена и злато да се избере
Големина : За 191 CM Долго
Intallation Совет :
Водоотпорен винил материјал.Поддржани со себе лепило за лесна и ре-позиционирање.Лесно се отстранува без да остават леплива остатоци
Проверете ја инсталацијата метод во следните слики. Picures се само за референца.
Ве молиме да стапите професионалци да се инсталира на decals како неточни инсталацијата ќе резултира со оштетување на decals, освен ако не се многу сигурни во тоа го правам за себе. Обезбеди автомобил тело е темелно да се мијат, чистат и сушени пред апликација Пакет Вклучува : пар страна ленти за лево и десната страна

Спецификацијата

Тип На Објект:
Налепници
Тип:
Други 3D Налепница
Бренд Име:
Поставен На Коњ
Пакување:
Доаѓа Спакувана
Модел:
ОЕМ
Материјал Тип:
KK
Вид На Налепница:
Креативни Налепници За
Налепница Сместување:
Вратата & Половината линија
категорија:
Налепници
is_customized:
Yes
дизајн:
зборови
Објектот Должина:
191cm

Со стоката дадена додека купуваат