• Новак
  • -11 %
Автомобил стил покрие Нерѓосувачки челик/ABS хром Задна врата на задната врата рамка плоча трим багажникот делови За Хонда CRV CR-V 2017 2018

Автомобил стил покрие Нерѓосувачки челик/ABS хром Задна врата на задната врата рамка плоча трим багажникот

DEN 1823.00
DEN 2047.68

Достапност
Достапно за нарачка


Спецификацијата

Тип На Објект:
Налепници
Тип:
Други 3D Налепница
Објектот Дијаметар:
1cm
Бренд Име:
Xodouhi
Објектот Ширина:
1cm
Налепница Сместување:
Багажникот
Пакување:
Доаѓа Спакувана
Вид На Налепница:
Автомобил Тело
Модел:
Бренд На Автомобил Материјали
категорија:
Налепници
дизајн:
зборови
Објектот Должина:
1cm
Објектот Висина:
1cm
Име На Модел:
RFVB6589
is_customized:
Yes
Материјал Тип:
нерѓосувачки челик/ABS хром

Со стоката дадена додека купуваат