• Новак
  • -15 %
ZD Автомобил Осовина на Тркалото на Четка за Чистење Алатки Анти-носат За Citroen C5 C3 C4 Мини Купер Опел Astra H G J Vectra C Saab Lada Додатоци

ZD Автомобил Осовина на Тркалото на Четка за Чистење Алатки Анти-носат За Citroen C5 C3 C4 Мини Купер Опел

DEN 204.00
DEN 239.52

Достапност
Достапно за нарачка


Опис на производот : -Гуми Rim Чистењето Четка е пренослив за чистење на тешко патот маснотии и валкано на автомобил гуми. -Пластична рачка, лесен за употреба. -Изграден со дупка за да виси да се задржи чиста и сува. -Може да се чистат браници, тркала, гуми, крилата, или било тркала површината и rim. -Соодветна четка густина, добра еластичност, подобрување на перење ефикасност.
Спецификација : Материјал : ПП Големина : 26cm Тежина : 0.1 Кг Боја : Сива

Спецификацијата

Бренд Име:
ZD
Налепница Сместување:
Гуми & Rim
Тип:
Други 3D Налепница
дизајн:
Цртан филм
Модел:
ОЕМ
Име На Модел:
за универзален автомобил
Објектот Должина:
26cm
Објектот Ширина:
8cm
Објектот Висина:
4cm
Објектот Дијаметар:
0cm
is_customized:
Yes
Пакување:
Не Се Пакувани
Вид На Налепница:
Други
Тип На Објект:
Налепници
Материјал Тип:
PP
категорија:
PP

Со стоката дадена додека купуваат