• Новак
  • -42 %
Автомобил Стил Водоотпорен Рефлексивни Тип на Автомобил Трки на Налепници и Decals за БМВ ФОЛКСВАГЕН Форд, Хонда, Тојота Киа и така натаму

Автомобил Стил Водоотпорен Рефлексивни Тип на Автомобил Трки на Налепници и Decals за БМВ ФОЛКСВАГЕН Форд,

DEN 167.00
DEN 288.00

Достапност
Достапно за нарачка

modname=ckeditor
Ако ви се очекуваат повеќе налепници,можете да ја посетите нашата продавница еден дел големина за : 22cm*14cm Умре сече Премија од Винил со 5+ години надворешен живот. Нема позадина ( ве молиме имајте во предвид : Рефлективна бела материјал е да се погледне како сребро, кога под влијанија на светлина, рефлексијата ТОА ќе стане чиста бела )
Купувачот е задоволство е важно за нас. Ако кој било проблем, и тоа, само нас контакт,ние се трудиме да го реши тоа Убаво шопинг

Спецификацијата

Бренд Име:
XY
дизајн:
зборови
Модел:
Национално Знаме
Тип:
Лепак Налепница
Налепница Сместување:
глава
Име На Модел:
F830
Објектот Должина:
22cm
категорија:
Налепници
Објектот Висина:
14cm
Материјал Тип:
Пластични
is_customized:
Yes
Пакување:
Не Се Пакувани
Вид На Налепница:
Автомобил Тело
Тип На Објект:
Налепници

Со стоката дадена додека купуваат