• Новак
  • -19 %
Боја Мојот Живот Автомобил RearView Огледало Задни-view Бекап, Заштита Ленти Трим Покрие Налепница за Peugeot 2008 2014 - 2017 Додатоци

Боја Мојот Живот Автомобил RearView Огледало Задни-view Бекап, Заштита Ленти Трим Покрие Налепница за Peugeot

DEN 479.00
DEN 591.36

Достапност
Достапно за нарачка


Спецификацијата

Тип На Објект:
Налепници
Бренд Име:
Боја Мојот Живот
дизајн:
зборови
Пакување:
Не Се Пакувани
категорија:
3D
Објектот Должина:
1inch
Објектот Ширина:
1inch
Налепница Сместување:
Rearview Огледало
Име На Модел:
Автомобил Rearview Огледало Ленти за Peugeot 2008
Објектот Висина:
1inch
Објектот Дијаметар:
1inch
Материјал Тип:
Нерѓосувачки Челик
is_customized:
Yes
Модел:
Возилото Логото
Тип:
Други 3D Налепница
Вид На Налепница:
Креативни Налепници За

Со стоката дадена додека купуваат