• Новак
Kawasaki ZX-6R ZX-9R ZX-10R ZX-12R Z1000 Z800 Z750 636 Мотоцикл Тркала Налепница Decal Рефлексивни Rim Велосипед Мотор е Погоден

Kawasaki ZX-6R ZX-9R ZX-10R ZX-12R Z1000 Z800 Z750 636 Мотоцикл Тркала Налепница Decal Рефлексивни Rim Велосипед

DEN 191.52

Достапност
Достапно за нарачка

L : Заден раб големина : 31x5cm M : Пред rim големина : 25x4cm Водоотпорен Reflectivesticker за мотор decals автомобил stricker Лесно Да се Примени Внатрешноста Или Надворешноста се Отстрани Без да ја Напушти која и да Означите Или Оштетување На Површината Нема Остатоци остане. Оди на лесно за долгорочна употреба на отворено на 2 години. Водоотпорен, Sunblock, Висок Квалитет.

Спецификацијата

Големина:
Rear Rim, Front Rim
Тип На Објект:
Налепници
is_customized:
Yes
Бренд Име:
Налепница Царство студио
Налепница Сместување:
Гуми & Rim
Име На Модел:
21
категорија:
Налепници
Објектот Ширина:
5cm
Вид На Налепница:
Автомобил Тело
дизајн:
зборови
Модел:
Флота
Тип:
Лепак Налепница
Објектот Висина:
5cm
Објектот Должина:
31cm
Објектот Дијаметар:
5cm
Пакување:
Доаѓа Спакувана
Материјал Тип:
ПВЦ
Место на Потекло:
Jiangsu, Кина (Копно)
Специјални Функции:
Водоотпорен
Материјал Тип:
ПВЦ

Со стоката дадена додека купуваат