• Новак
  • -39 %
FUNDUOO За Toyota Avensis T270 2009 - 2017 Нерѓосувачки Челик Врата се Справи со Капак Трим Калапи Налепница Капа Стил Рамки Шалче

FUNDUOO За Toyota Avensis T270 2009 - 2017 Нерѓосувачки Челик Врата се Справи со Капак Трим Калапи Налепница

DEN 585.00
DEN 959.52

Достапност
Достапно за нарачка


FUNDUOO За Toyota Avensis T270 2009 2010 2011 2012 2013 2014 2015 2016 2017 Нови Нерѓосувачки Челик Врата се Справи со Маска на Вратите Налепница
Производ : FUNDUOO За Toyota Avensis T270 2009 2010 2011 2012 2013 2014 2015 2016 2017 Нови Нерѓосувачки Челик Врата се Справи со Маска на Вратите Налепница
Материјал : Високо Квалитетен Тројно Хром Позлатен ABS Со Лепило Поддршка изглед
Компатибилност :
за Toyota Avensis T270 2009 - 2017 Седан Вагон
Пакетот Вклучува :
Еден Сет За 4 Врата
Карактеристики :
100% Сосема Нов & Најдобар Квалитет
Нерѓосувачки челик
3 M Авто селотејп Вклучени
Лесен Пилинг-N-Стап Инсталација
Нема сечење Или Дупчење Потребни
Забелешка : ефектот ќе биде подобро ако непцата на касетата е загреана. По инсталацијата ве молиме не го перење на вашиот автомобил во рок од три дена.
ПРЕВОЗОТ Објектот ќе биде предаден во рок од 5 дена по целосната уплата. Ние брод со регистрирани превозот од Кина, Воздухот mail. овој меѓународен поредок може да потрае подолго за да се дојде, Нормално на shippment на светот се користи да се земе од 15 до 35 работни дена, исклучува Седна & Сонцето. Ние, исто така може да обезбеди изразат пост со ЕМС или DHL. Цената е повисока од стандардните поштарина.Ако сакате пост со ЕМС или DHL, ве молиме контактирајте со нас.
Земја
Време На Испорака
Работни дена +сабота+недела
5-9
10-15
16-20
21-25
26-35
>40
Сад
Го оценувате (време пристигна)
5.1%
50.1%
29.6%
10.5%
4.7%
Наплата/Ја
Обединето кралство
Го оценувате (време пристигна)
9.9%
63.2%
19.1%
3.4%
4.4%
Наплата/Ја
Австралија
Го оценувате (време пристигна)
21.4%
50.0%
14.3%
7.2%
7.1%
Наплата/Ја
Франција
Го оценувате (време пристигна)
10.5%
28.6%
43.8%
10.1%
7.0%
Наплата/Ја
Германија
Го оценувате (време пристигна)
11.1%
22.2%
30.3%
20.9%
15.5%
Наплата/Ја
Канада
Го оценувате (време пристигна)
0.0%
47.1%
31.4%
17.6%
3.9%
Наплата/Ја
Шпанија
Го оценувате (време пристигна)
3.5%
25.0%
47.9%
12.9%
10.7%
Наплата/Ја
Русија
Го оценувате (време пристигна)
2.5%
5%
18.2%
35%
31.3%
Наплата/Ја
Услови ЗА Продажба
Ние нудиме совршен квалитет за нашиот клиент, и сите производи се гарантира во добра состојба. Ако постои било избега стока, ве Молиме не двоумете се да контактирате со нас. Неисправни производи мора да се врати во рок од 30 дена од денот ќе се одржи вашата цел. Гаранцијата е неважечки ако производи е неправилно обвинет,инсталираните или злоупотребена на било кој начин, или ако на етикетата и/или бар кодирани гаранција етикета е отстранета или tampered со Сите превозот и ракувањето трошоци нема да бидат вратени. Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход.
Контактирајте Со Нас
Нашата цел е да се обезбеди највисоко Ниво Услуги на Клиентите! Ако имате било какви прашања, ве молиме слободно контактирајте со нас преку испраќање порака преку Aliexpress на нашите услуги специјалисти 24 Часа на Ден, 7 Дена во Неделата. Ние ќе ви одговори што ПОБРЗО. Ако нема одговор во рок од 24 Часа , ве молиме проверете на спам во вашата пошта кутија.
Повратни информации
Нашата цел е да се обезбеди највисоко Ниво Услуги на Клиентите! Ако сте задоволни со нашата служба за производот, само цениме дека може да ни остави ПОЗИТИВЕН фидбек со 100% исполнети пет ѕвезди за сите DSRs.
Ако кој било проблем се случило, ве Молиме да ни даде можност да се реши и нас контакт и ние ќе го реши секој проблем за вас во кратко време.
Ве молиме НЕ остави негативни повратни информации без контакт со нас првиот, кој ќе влијае на нашата сметка навистина лошо.
вашето разбирање е високо ценет и вие сте добредојдени да не контактирате во секое време, ние ќе ви одговори веднаш штом ќе може да.

Спецификацијата

Тип На Објект:
Налепници
дизајн:
Масло Тип Совети
Вид На Налепница:
Ременче За На Врата Со Заштитен Филм
Модел:
Други
Тип:
Лепак Налепница
Материјал Тип:
Нерѓосувачки Челик
Објектот Висина:
0inch
Бренд Име:
funduoo
Налепница Сместување:
Вратата & Половината линија
is_customized:
Yes
Објектот Дијаметар:
0inch
Пакување:
Доаѓа Спакувана
Објектот Должина:
0inch
Објектот Ширина:
0inch
категорија:
abs хром
автомобил модел 1:
За Toyota Avensis T270 2009-2017

Со стоката дадена додека купуваат