• Новак
Авто Додатоци Од Нерѓосувачки Челик Саќе Трки Скара За 2008-2015 Toyota Land Cruiser

Авто Додатоци Од Нерѓосувачки Челик Саќе Трки Скара За 2008-2015 Toyota Land Cruiser

DEN 6276.48

Достапност
Достапно за нарачка


[стока материјал] Нерѓосувачки челик
[стока Спецификација] 1 парчиња / групи

Спецификацијата

Тип На Објект:
Дербито Скари
Бренд Име:
wingchun
Land Cruiser-Година:
2008,2015,2010,2011,2014,2013,2012,2009
Објектот Должина:
100cm
Објектот Висина:
10cm
Објектот Тежина:
2kg
Материјал Тип:
Метал
Тојота Модел:
Land Cruiser
Објектот Ширина:
30cm
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
За Возило Брендови/Модел:
Тојота
Модел Година:
2008-2015
Применливи модели:
08-15 години
Текстурата на материјалот:
Нерѓосувачки Челик
Инсталација локација:
Предната Решетка

Со стоката дадена додека купуваат