• Новак
  • -7 %
ОДГОВАРА ЗА MAZDA CX5 CX-5 KF СЕРИЈА 2017 2018 СТРАНА НА ВРАТАТА ТЕЛО КАЛАПИ ТРИМ ПОКРИЕ ЛИНИЈА ГАРНИТУРИ НАЛЕПНИЦА ДОДАТОЦИ 4PCS/SET

ОДГОВАРА ЗА MAZDA CX5 CX-5 KF СЕРИЈА 2017 2018 СТРАНА НА ВРАТАТА ТЕЛО КАЛАПИ ТРИМ ПОКРИЕ ЛИНИЈА ГАРНИТУРИ НАЛЕПНИЦА

DEN 3526.00
DEN 3791.52

Достапност
Достапно за нарачка


ОДГОВАРА ЗА MAZDA CX5 CX-5 KF СЕРИЈА 2017 2018 СТРАНА на ВРАТАТА ТЕЛО КАЛАПИ ТРИМ ПОКРИЕ ЛИНИЈА ГАРНИТУРИ НАЛЕПНИЦА ДОДАТОЦИ 4 PCS/ПОСТАВИТЕ Име на Производ : Страна калапи покрие Карактеристики : 100% Сосема Нов & Висок Квалитет Одговара за : 2017 2018 MAZDA CX-5 CX5 Материјал : ABS Хром Боја : Сребро Огледало Лесна Инсталација Пакет Содржина : 4 Pieces/Set
Сопствени даночни
Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Овие трошоци се на купувачот одговорност. Pls проверете со вашата земја е прилагодено за Статистика за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред купување.
Испорака
1. Светот диви превозот
2.Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка.
3. Испорака : Обично ќе брод надвор парцели околу 5 работни дена, ако сите информации што е потврдено, па ни остави порака кога ќе цел :
-Вашето име и презиме
-Вашата целосна адреса со вашиот Телефон Не
-Автомобил стил и тип
4. Песна Парцела : По испраќање на пратката, ние може да доби следење Без околу 2-3 дневна,pls контактирајте со нас ако не сте сигурни како да ги пратите пратката.
Можете да ги пратите информации околу подолу пат откако доби следење Бр.
Овој период е парцели подготвени во поштата чека за обработка.
-DHL : 1-3 работни дена
-ПРЕГЛЕДИ : 1-3 работни дена
-ЕМС : 2-5 работни дена
-Кина пост регистрирани воздух mail : 5-15days
5. Комбинираат Превозот : Ако сакате да се купи повеќе од 5 предмети од нас и на почетната вкупно превозот цена е висока. Pls ни е-мејл за да се добие комбинираат превозот попуст, и ние ќе брод од вашата стока во една парцела.
6.Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор.
Враќање & Наплата
1.Сите предмети се продава од нас се сосема нови и се што е опишано на најдоброто од нашите способности, онолку точни колку што е можно, и со голема conscientiousness на наша страна.
2.Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот таа е примена. Ако овој објект е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, се смета дека се користи и НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ЌЕ ВРАЌАЊЕ НА парите ИЛИ ЗАМЕНА . Нема исклучоци!
3.Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот(ите) што е (се) не се со добар квалитет.За други причини,превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина.
4.Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашиот po#.
5.Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС , по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress. ИЛИ, можете да изберете да имате замена.
Повратни информации
Pls ни даде 5 ѕвезди, ако сте задоволни со вашиот производ,ова ќе биде голема наградата за нас.Ако не сте задоволни со купувачите за сите прашања,pls слободно контактирајте со нас,ние ќе се потрудиме да ви дадат задоволителна услуга.
Ние ќе им даде позитивни повратни информации откако ќе се потврди на испорака. Ако сте задоволни со објектот што сте го добиле, што во голема мера ќе го цениме дека ќе ни остави позитивен фидбек и 5 Ѕвезди. ВИ БЛАГОДАРИМЕ ЗА ВАШАТА ПОДДРШКА!

Спецификацијата

Тип На Објект:
Хром Стил
Објектот Должина:
1inch
Бренд Име:
KOUVI
Објектот Висина:
1cm
Материјал:
ABS
Модел Година:
2017 2018
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Име На Модел:
CRV2685
Објектот Дијаметар:
1inch
Автомобил модел:
За 2017 2018 MAZDA CX-5 KF СЕРИЈА
Објектот Ширина:
1inch
Специјални Функции:
Декорација
Објектот Тежина:
1kg

Со стоката дадена додека купуваат