• Новак
  • -9 %
Карбонски Влакна Предниот Браник Усна Брадата Размавта Спојлер за Lexus IS250 IS350 F Sport ISF Седан 4 Вратата 2013 2014 2015

Карбонски Влакна Предниот Браник Усна Брадата Размавта Спојлер за Lexus IS250 IS350 F Sport ISF Седан 4 Вратата

DEN 8605.00
DEN 9456.00

Достапност
Достапно за нарачка


8972 контактирајте не за било какви прашања ,вклучувајќи ја и цената
Answer : ___________________________ Note :
Ако Не изберете "Бродови Од : Кина", Без ДАНОК ќе се наплаќа.
1. Ве молиме љубезно ни остави 5 ѕвезди позитивни повратни информации и споделување на нас слики ако ги задоволи нашите производи и нашите услуги. 2.Ние сме производител кој произведува над илјада модел на делови за автомобили . имаме строга КК пред секоја пратка .Ние сме производител кој произведува над илјада модел на делови за автомобили . имаме строга КК пред секоја пратка . 3.Но, ако најдете било каков проблем и штета за дел , ве Молиме, ве молиме контактирајте со нас пред да ја напуштат повратни информации . (Ние препорачуваме да се направи инсталација во вас локална работилница. овој професионален вештини и carefulness е потребно.)
Направи Модел Година Уреденост на Моторот За Lexus IS250 2014 F Спортски Седан 4-Вратата Од 2,5 L 2499 CC V6 ГАС DOHC Природно Aspirated За Lexus IS250 2015 F Спортски Седан 4-Вратата Од 2,5 L 2499 CC V6 ГАС DOHC Природно Aspirated За Lexus IS350 2014 F Спортски Седан 4-Вратата Од 3,5 L 3456 CC V6 ГАС DOHC Природно Aspirated За Lexus IS350 2015 F Спортски Седан 4-Вратата Од 3,5 L 3456 CC V6 ГАС DOHC Природно Aspirated
Клиентите Прашање и Одговор
1, П : Како да потврди дали овој производ се вклопува во мојот автомобил или не ?
О : Доколку не се сигурни за fitment, ве молиме контактирајте го и испратете ни го вашиот автомобил слики(напред, назад и за целиот автомобил слики), тогаш ние ќе ги провери одговара или не.
2, П : дали Е ова вистинскиот 100% целосна карбонски влакна материјал и сува јаглерод ?
A : нашите производи се навлажни јаглерод,што е 2 слоеви fiberglass, еден слој вистински јаглерод.
3, П : сликарство вклучени/дали ви обезбеди сликарство ?(НЕ за карбонски влакна)
A : Unpainted производ е priming сива или црна боја. И ние не обезбеди сликарство услуга. За да се избегне боја разлика гребнатини и за време на испорака или инсталација, ние силно препорачуваме да го сликам во вашата локална автомобил измена продавница по инсталацијата.
1, П : дали Е ДАНОК се вклучени во цел полнење ?
A : Купувачот е одговорен за плаќање на било локалните Обичаи даноци.Ако вашиот објект беше вратен поради царински прашања, ние само може да наплата за ОБЈЕКТОТ ДЕЛ, па ве молиме следете го вашиот парцела постојано, откако се добие царински проблем,
ве молиме контактирајте со нив во времето за да се избегне враќање, или ние само може да наплата објект дел откако се врати.
2.П : колку данок што треба да се платат ?
А : Во Европска земја : сите предмети треба увозни давачки, што е 35-45 евра врз основа на нашите мали комерцијална фактура
Во САД на пазарот : сите предмети не треба да се плаќаат увозни давачки, ако вкупниот комерцијална фактура, што е помалку од 1000како што е нашата фактура износ ќе биде 200па во САД на пазарот не треба да плаќаат данок.
Во Австралија пазарот : сите предмети не треба да се плаќаат увозни давачки, ако вкупниот комерцијална фактура, што е помалку од 1000 AUD, како што е нашата фактура износ ќе биде 200 AUD ,па во САД на пазарот не треба да плаќаат данок.

Спецификацијата

Бренд Име:
HSPEED KSLINE
Автомобил модел:
за Lexus IS250 IS350 F Sport ISF Седан 4 Вратата 2013 2014 2015
Модел Година:
2013 2014 2015
Име На Модел:
TJC-HD009
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CE
Објектот Должина:
120inch
Објектот Ширина:
80inch
Објектот Висина:
20inch
Материјал Тип:
Карбонски Влакна
Специјални Функции:
предниот браник усна
Објектот Тежина:
3kg
Тип На Објект:
Браници

Со стоката дадена додека купуваат