• Новак
  • -8 %
Карбонски Влакна Стил ABS Пластика Rearview Страна Огледало Покрие Калапи За Хонда Граѓански 10 2017 Автомобил стил Опфаќа Додатоци

Карбонски Влакна Стил ABS Пластика Rearview Страна Огледало Покрие Калапи За Хонда Граѓански 10 2017 Автомобил

DEN 1448.00
DEN 1573.92

Достапност
Достапно за нарачка


Ние прифаќаме Alipay, Запад Унија, TT.
Ние не сме одговорни за било какви загуби во е-mail додека се враќаат врати стока.
Посебни услови :
За замена, стока, мора да се врати во рок од приемот на 30 дена во оригинално пакување.Никогаш не рѓа.
Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката.Ги красат автомобил настапи, направи вашиот автомобил посебни и единствени. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците.Ве молиме да обезбеди дел на вашиот автомобил, како и нашата слика да покажува, или тоа нема да одговара, ако било differeces, ве молиме контактирајте со нас пред да ги купите, ви благодариме!
Ние и ветуваме на 100% Сосема Нов и Добар Квалитет
Материјал : ABS пластика со карбонски влакна стил спреј во боја (НЕ вистински карбонски влакна)
Боја : Како на сликата шоу
Пакетот вклучува : 2 buc/set (лево и право) Карбонски Влакна Стил Rearview Страна Огледало Покрие Лиење
Одговара Хонда Граѓански 10 Седан 2016 2017 (НЕ одговара огледало со камера)
Одговара Хонда Граѓански 10 Купе 2016 2017 (НЕ одговара огледало со камера)
Одговара Хонда Граѓански 10 Hatchback 2017 (НЕ одговара огледало со камера)
Карактеристики
1.
Не се враќа ќе бидат прифатени ако оригинално пакување е оштетена и/или исчезнати додатоци.
Тоа е невозможно да го поправат прашања, ако не знаеме за нив! Ви благодариме!.
Стока, треба внимателно да се спакувани и осигуреникот за целосниот куповната цена и испраќаат преку следат метод. Ние само брод да се потврди цел адреси. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса. Ние внимателно ја испита вратени предмети по приемот пред издавање на размена. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас.
Напомена : Предизвикаат автомобил модел може да биде различно произведени во различни држави.
Сите трошоците за превозот се неповратни. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона. Повеќето предмети ПОД 2 KG се промовираат со БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ(избрани земји) од Кина пост или Сингапур Пост, Ако ви треба производ итно, ве молиме контактирајте со нас што е можно поскоро со оставајќи ни порака, ние би работат надвор побрза испорака за вас!
2.Строги фабрика КК тест ,со висок квалитет загарантирана.
Враќање на средствата може да се издаде ако замена не е достапна.
Сите неисправни производи ќе бидат заменети во рамките на соодветна гаранција период.
Купувачот е одговорен за сите врати превозот обвиненија.
Барањето за Враќање
Ве молиме контактирајте со нас со оставање на порака, ви благодариме!
Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно Ние да побара да се поврзеш со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми.3 M автомобилската селотејп е во прилог.
Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена.
Топло Совети:Кога температурата е пониска од 15 степени, ве молиме да се Загрее 3 M лента со фен за коса;ве молиме да ги Избрише до треба да го залепите дел. Нарачки ќе бидат обработени во време по плаќање на проверка.
Сите продажни се конечни, освен ако не се најде да бидат оштетени или неисправни.
Кратко-пратки наредби мора да бидат пријавени во рок од 5 дена од испорачани датум. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор.

Спецификацијата

Тип На Објект:
Огледало & Опфаќа
Материјал Тип:
Направени од Високо Квалитетна ABS Пластика
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CCC
Објектот Дијаметар:
00inch
Име На Модел:
автомобил авто додатоци
Бренд Име:
СКАРА@FUKA
Објектот Ширина:
00inch
Модел Година:
2016 2017
Објектот Должина:
00inch
Специјални Функции:
декорација и заштита
Објектот Тежина:
0.1kg
Објектот Висина:
00inch
ОДГОВАРА ЗА:
Хонда Граѓански 10 2016 2017 Автомобил Стил
Бои:
Карбонски Влакна Стил
Количина:
1 пар
Материјали:
Направени од Високо Квалитетна ABS Пластика

Со стоката дадена додека купуваат