• Новак
  • -14 %
Карбонски Влакна Целосна замена Страна Огледало Опфаќа за АУДИ П5 SQ5 2009-17 Q7 2009-15 Rearview Огледало Капи Автомобил стил

Карбонски Влакна Целосна замена Страна Огледало Опфаќа за АУДИ П5 SQ5 2009-17 Q7 2009-15 Rearview Огледало

DEN 7451.00
DEN 8664.00

Достапност
Достапно за нарачка


ЗАБЕЛЕШКА
Ако Не изберете " Бродови Од : Кина ", Без ДАНОК ќе се наплаќа.
Ве молиме љубезно ни остави 5 ѕвезди позитивни повратни информации и споделување на нас слики ако ги задоволи нашите производи и нашите услуги .
Ние сме производител кој произведува над илјада модел на делови за автомобили . имаме строга КК пред секоја пратка .
Но, ако у најдете било проблем и штета за дел , ве Молиме, ве молиме контактирајте со нас пред да ја напуштат повратни информации , ние подготвени да направат наплата за вас .
9612 Можеби додадете овие производи,Ве автомобил е повеќе кул
Карбонски Влакна Целосна замена Страна Огледало Опфаќа за АУДИ П5 SQ5 2009-17 Q7 2009-15 Rearview Огледало Капи Автомобил стил

Спецификацијата

Бренд Име:
MCARCAR КОМПЛЕТ
Модел Година:
2010-2015
Име На Модел:
SZ-XP1255/XP1255-1
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CE
Објектот Должина:
31cm
Објектот Ширина:
18cm
Објектот Висина:
17cm
Објектот Тежина:
1kg
Објектот Дијаметар:
5cm
Материјал Тип:
Карбонски Влакна
Специјални Функции:
огледало капа
Тип На Објект:
Огледало & Опфаќа

Со стоката дадена додека купуваат