• Новак
6205060-0000 6205050-0000 заклучување на Вратата тело за ZX АВТО делови

6205060-0000 6205050-0000 заклучување на Вратата тело за ZX АВТО делови

DEN 576.00

Достапност
Достапно за нарачка


Квалитетот создаде klory ,интегритет креирате иднината!
Објектот спецификите
Предмет Тип : заклучување на Вратата тело
Бренд Име : KLORY БРЕНД
Надворешни Тестирање и Сертификација ISO9001
Објектот Големина на : 20*25*15 cm
Објектот Тежина : 2 килограми
АПЛИКАЦИЈАТА: zx
MAND ВО КИНА
Пакување & Испорака
Пакување детали : секој производ ќе бидат спакувани во поединечни кутија со етикетата на сите информации (како дел број, скратено име на англиски или шпански или руски и арапски и Кинески) на тоа, и кутии кои ќе бидат спакувани во картонска, krabičkách ќе бидат спакувани во дрвени случаи. Тешки делови, светлина делови и кревка делови ќе бидат спакувани одделно.
Нашите Услуги
1.Брз одговор за пораки и пораки во рок од 24 часа
2.Професионални барања и гаранција политика по 6 месеци по B/L датум
3.Најбрз испорака до вашата цел, вообичаено 7 дена за воздух цел , 20-30 дена на море цел врз основа на контејнери
ДЕТАЛИ :
Добар квалитет
НИЕ ПОМИНЕ СЕРТИФИКАТИ
ПОСЕТЕТЕ ЈА НАШАТА SRORE , ЌЕ НАЈДЕТЕ ПОВЕЌЕ ИЗНЕНАДУВАЊЕ !

Спецификацијата

Поставување на Возило:
ПРЕД ЛЕВО, ПРЕД ПРАВО, НА ЗАДНОТО ЛЕВО, ЗАДЕН ДЕСЕН
Тип На Објект:
Рачки На Вратите
Земја/Регион на Производство:
1
Бренд Име:
KLORY
Автомобил модел:
1
Специјални Функции:
1
Име На Модел:
1
Осветленост Дел Број:
1
Производителот Дел Број:
1
Модел Година:
1
Другиот Дел Број:
1

Со стоката дадена додека купуваат