• Новак
  • -9 %
ЖЕШКА За KIA Sorento 2013 ABS Хром Задните Трупот Капак Покрие Трим

ЖЕШКА За KIA Sorento 2013 ABS Хром Задните Трупот Капак Покрие Трим

DEN 1480.00
DEN 1626.72

Достапност
Достапно за нарачка


Објектот Fitment :
Одговара за KIA Sorento 2013 5dr Hatchback
Опис :
Состојба : 100% Сосема нови во Кутија
Материјал : ABS Хром, Не се евтини еден!!
Боја : Сребро,Многу убава
Iclude : 1pcs .
Со добар квалитет и се извезува во целиот свет
Направен во една ISO9001 Фабрика,добар квалитет и се извезува во целиот свет
Лесно installtion,3 M автомобилската селотејп е прикачен
Испративме на стоки, како подарок, но ако било увозни давачки се применуваат се купувачот одговорен.
Пред ставање на нарачки, ве молиме да се чувствуваат слободни да контакт купувачот. Ви благодариме.
Сите продажни се конечни. Ве молиме бидете сигурни дека можете да ги купите на правото точка за вашиот автомобил и да ги прифатите нашите транзит време. Некои модел година во некои земји не може да биде иста како што е опишано. Ве молиме внимателно да ги ре-проверува со слики за да се обезбеди или да се чувствуваат слободни да не контактирате за било детали.


Спецификацијата

Тип На Објект:
Хром Стил
Објектот Висина:
0inch
Бренд Име:
LB
Објектот Дијаметар:
0inch
Материјал:
ABS
Објектот Ширина:
0inch
Објектот Должина:
0inch
Автомобил модел:
За KIA Sorento 2013
Модел Година :
За Kia Sorento
Специјални Функции :
Декорација & Заштита

Со стоката дадена додека купуваат