• Новак
  • -15 %
Автомобил Стил Нерѓосувачки Челик Центар Столбови Прозорец Sill Рамка Покрие Украси 8Pcs За Jeep Compass Втората Генерација 2017 2018

Автомобил Стил Нерѓосувачки Челик Центар Столбови Прозорец Sill Рамка Покрие Украси 8Pcs За Jeep Compass Втората

DEN 1672.00
DEN 1967.04

Достапност
Достапно за нарачка


Автомобил Стил Нерѓосувачки Челик Центар Столбови Прозорец Sill Рамка Покрие Украси 8 Pcs За Jeep Compass Втората Генерација 2017 2018 Објект Спецификација Бренд : TOMEFON Fitment : За Jeep Compass Втората Генерација 2017 2018 Состојба : 100% Сосема Нов Неискористени (Квалитет селектирани befor превозот надвор) Материјал : Висок Квалитет Тројно Хром Позлатен Нерѓосувачки Челик Пакет : 8pcs/set Лесно инсталирање. Со 3 M двојно двострано автомобилската лента на задната страна на објектот. Водоотпорен , Никогаш нема да Избледи и ' Рѓа. Инструкции за инсталација Чекор 1 Исчистите површината која објектот е да се применат, го осигурале сува и слободен од сите масло, greasa и восок. Чекор 2 се Утврди точната локација на објектот. Чекор 3 Отстранете заштитен слој од лепило, усогласување внимателно и потоа притиснете цврсто за да се обезбеди соодветна лепливоста. Чекор 4 не се движат на објектот или перење на вашиот автомобил во рок од 24 часа по инсталацијата. Известување Клиенти на Русија ве молиме оставете ги вашите име и презиме со 3 англиски зборови. Ние само ќе брод да ја стандардната адреса во alipay. Ако не, да не информирате. Било прашање за производот ве молиме c ontact со нас . Имаат убав ден за сите корисници ! : )

Спецификацијата

Бренд Име:
TOMEFON
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Автомобил модел:
За Jeep Compass Втората Генерација 2017 2018
Објектот Висина:
2cm
Објектот Дијаметар:
5cm
Специјални Функции:
Декорација
Објектот Тежина:
0.8kg
Модел Година:
За Jeep Compass Втората Генерација 2017 2018
Име На Модел:
815591
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Објектот Должина:
15inch
Објектот Ширина:
5inch
Тип На Објект:
Хром Стил
Автомобил модел:
За Jeep Compass Втората Генерација 2017 2018
Површина:
chromed
Вклучуваат:
8pcs/set

Со стоката дадена додека купуваат