• Новак
Автомобил Додатоци FRP Стаклени Влакна Pandem Стил Задните Расправијата 2 парчиња Одговара За 1992-1999 E36 М3 Купе Задниот Браник Spats Автомобил Stying

Автомобил Додатоци FRP Стаклени Влакна Pandem Стил Задните Расправијата 2 парчиња Одговара За 1992-1999 E36

DEN 3600.00

Достапност
Достапно за нарачка


Детали :

Спецификацијата

Тип На Објект:
Браници
Објектот Тежина:
1kg
Специјални Функции:
1
Материјал Тип:
FRP Стаклени Влакна
Име На Модел:
1
Објектот Должина:
1inch
Автомобил модел:
e36 м3
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9000
Објектот Ширина:
1inch
Модел Година:
1992-1999
Објектот Висина:
1inch
Бренд Име:
YCPERFORMANCE
is_customized:
Yes
Место на Потекло:
Жеџијанг,Кина
Автомобил модел:
E36 М3 Купе

Со стоката дадена додека купуваат