• Новак
  • -9 %
ЖЕШКА за KIA Sportager 2011-2012 Високо квалитетна ABS Хром тело страна украси страна на вратата декорација

ЖЕШКА за KIA Sportager 2011-2012 Високо квалитетна ABS Хром тело страна украси страна на вратата декорација

DEN 4800.00
DEN 5274.72

Достапност
Достапно за нарачка


Објектот Fitment :
Одговара за KIA Sportager 2011 5dr Hatchback
Опис :
Состојба : 100% Сосема нови во Кутија
Материјал : Висок Квалитет ABS Хром, Не се евтини еден!!
Боја : Сребро,Многу убава
Iclude : збир на 4pcs,2 парчиња front L/R & 2 парчиња Задните L/Р.
Со добар квалитет и се извезува во целиот свет
Направен во една ISO9001 Фабрика,добар квалитет и се извезува во целиот свет
Лесно installtion,3 M автомобилската селотејп е прикачен
Испративме на стоки, како подарок, но ако било увозни давачки се применуваат се купувачот одговорен.
Пред ставање на нарачки, ве молиме да се чувствуваат слободни да контакт купувачот. Ви благодариме.
Сите продажни се конечни. Ве молиме бидете сигурни дека можете да ги купите на правото точка за вашиот автомобил и да ги прифатите нашите транзит време. Некои модел година во некои земји не може да биде иста како што е опишано. Ве молиме внимателно да ги ре-проверува со слики за да се обезбеди или да се чувствуваат слободни да не контактирате за било детали.


Спецификацијата

Тип На Објект:
Хром Стил
Објектот Висина:
0inch
Бренд Име:
LB
Објектот Дијаметар:
0inch
Материјал:
ABS
Објектот Ширина:
0inch
Објектот Должина:
0inch
Автомобил модел:
за KIA Sportager 2011-2012
Модел Година :
за KIA Sportager
Специјални Функции :
Декорација & Заштита

Со стоката дадена додека купуваат