• Новак
  • -16 %
Одговара За Nissan Qashqai ABS Хром Пред Задните Светла Опашка Светлина Светилка Покрие Трим 2008 2009 2010 2011 2012 2013

Одговара За Nissan Qashqai ABS Хром Пред Задните Светла Опашка Светлина Светилка Покрие Трим 2008 2009 2010

DEN 1471.00
DEN 1751.04

Достапност
Достапно за нарачка

Предмет : Пред+опашка Светлина ги Опфаќа Трим
(Ве молиме, бидете сигурни дека вашиот автомобил во облик како што е нашата слика покаже пред купување, благодарение) Совршено компатибилни со Nissan Qashqai 2008 2009 2010 2011 2012 2013 Високо квалитетна ABS Хром Лесен и Брз за инсталација.Автомобилската селотејп е во прилог. Одлична Декорација и Заштита, Ако не можете да DIY, ве молиме да добиете професионална помош!

Спецификацијата

Тип На Објект:
Хром Стил
Специјални Функции:
декорација и заштита
Објектот Должина:
1inch
Материјал:
ABS
Автомобил модел:
Nissan Qashqai
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Објектот Дијаметар:
1inch
Бренд Име:
WMYFC
Објектот Ширина:
1inch
Име На Модел:
333
Објектот Тежина:
1kg
Објектот Висина:
1inch
Модел Година:
2008 2009 2010 2011 2012 2013
Тип На Објект:
Хром Стил

Со стоката дадена додека купуваат