• Новак
  • -15 %
SKTOO Нова пред Куполата Читање на Мапа Светлина Светилка За ФОЛКСВАГЕН ПОЛО НОВИ ПОЛО 2011-2013 6R ПОЛО 2014+ 6C ПОЛО сива/беж

SKTOO Нова пред Куполата Читање на Мапа Светлина Светилка За ФОЛКСВАГЕН ПОЛО НОВИ ПОЛО 2011-2013 6R ПОЛО 2014+

DEN 1219.00
DEN 1434.24

Достапност
Достапно за нарачка


SKTOO Нова пред Куполата Читање на Мапа Светлина Светилка За "ФОЛКСВАГЕН" ПОЛО НОВИ ПОЛО 2011-2013 6 R ПОЛО 2014+ 6 C ПОЛО сива/беж

Спецификацијата

боја:
сива, беж
Тип На Објект:
Светилка Капи
Објектот Ширина:
20inch
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CC
Бренд Име:
SKTOO
Автомобил модел:
За ФОЛКСВАГЕН Поло
Специјални Функции:
Читање Светлина
Објектот Дијаметар:
10
Материјал Тип:
Други
Објектот Тежина:
0.35
Објектот Должина:
30inch
Име На Модел:
Други
Објектот Висина:
10inch
Модел Година:
2011-2013

Со стоката дадена додека купуваат