• Новак
  • -9 %
Бесплатен превозот ТОПЛА Висок квалитет, од нерѓосувачки челик Задните Трупот Капак Покрие Намали За VOLVO XC60 2009-2013

Бесплатен превозот ТОПЛА Висок квалитет, од нерѓосувачки челик Задните Трупот Капак Покрие Намали За VOLVO

DEN 873.00
DEN 959.04

Достапност
Достапно за нарачка


Одговара за VOLVO XC60 2009-2013 5 д-р Hatchback Ставка Опис : Состојба : 100% Сосема нови во Кутија Материјал : Високо квалитетен не ' рѓосувачки челик Боја : Сребро, Многу убава Iclude : 1 BUC.
Испративме на стоки, како подарок, но ако било увозни давачки се применуваат се купувачот одговорен.
Пред ставање на нарачки, ве молиме да се чувствуваат слободни да контакт купувачот. Ви благодариме.
Сите продажни се конечни. Ве молиме бидете сигурни дека можете да ги купите на правото точка за вашиот автомобил и да ги прифатите нашите транзит време. Некои модел година во некои земји не може да биде иста како што е опишано. Ве молиме внимателно да ги ре-проверува со слики за да се обезбеди или да се чувствуваат слободни да не контактирате за било детали.

Спецификацијата

Тип На Објект:
Хром Стил
Објектот Висина:
0inch
Бренд Име:
LB
Објектот Дијаметар:
0inch
Објектот Ширина:
0inch
Објектот Должина:
0inch
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Автомобил модел:
за volvo xc60 2009-2013
Специјални Функции :
Декорација & Заштита
Модел Година :
за volvo xc60 2009-2013

Со стоката дадена додека купуваат