• Новак
  • -9 %
ОДГОВАРА ЗА HYUNDAI TUCSON 2017 НЕРЃОСУВАЧКИ ХРОМ СТОЛБ МИСЛЕЊА ПРОЗОРЕЦ СТРАНА НА ВРАТАТА ПОКРИЕ ТРИМ РАМКИ СТИЛ КАЛАПИ ГАРНИТУРИ АКЦЕНТ

ОДГОВАРА ЗА HYUNDAI TUCSON 2017 НЕРЃОСУВАЧКИ ХРОМ СТОЛБ МИСЛЕЊА ПРОЗОРЕЦ СТРАНА НА ВРАТАТА ПОКРИЕ ТРИМ

DEN 1353.00
DEN 1487.04

Достапност
Достапно за нарачка

Испративме на стоки, како подарок, но ако било увозни давачки се применуваат се купувачот одговорен. Пред ставање на нарачки, ве молиме да се чувствуваат слободни да контакт купувачот. Ви благодариме. Сите продажни се конечни. Ве молиме бидете сигурни дека можете да ги купите на правото точка за вашиот автомобил и да ги прифатите нашите транзит време. Некои модел година во некои земји не може да биде иста како што е опишано. Ве молиме внимателно да ги ре-проверува со слики за да се обезбеди или да се чувствуваат слободни да не контактирате за било детали.
Состојба : 100% Сосема Нов Неискористени (Квалитет се Проверуваат пред превозот)
Состав : 6 Pc / set
Направено : произведено во Кина
Материјал : Високо Квалитетен Не ' Рѓосувачки Челик
Забелешка : ефектот ќе биде подобро ако непцата на касетата е загреана. По инсталацијата ве молиме не го перење на вашиот автомобил во рок од три дена.

Состојба : 100% Сосема Нов Неискористени (Квалитет се Проверуваат пред превозот)
Состав : 4 Pcs заклучување на вратата маска + 4pcs вратата затка маска
Големина : Прилагодено-Одговара (Како На Сликата)
ПРОВЕРИ ФОРМАТА НА ВАШИОТ АВТОМОБИЛ ЗАКЛУЧУВАЊЕ ТОКА ПРЕД ДА ГО КУПИТЕ!!!
Боја : Црна
Направено : произведено во Кина
Материјал : Силна ABS Пластика
Копче За Функција :
Заштитете го вашиот автомобил Lock & затка (arrester) тока исклучување се rusty
Лесна инсталација,не треба да се отстранат сите делови и било завртка.
Вбризгување-украсениот термопластични обезбедува супериорни сила и издржливост
Намалување на бучава и вибрации при затворање на врата
Лесна Инсталација. Додадете заштита на вашиот автомобил во рок од една минута.
Забелешка : Според Ладни временски услови, pls топлина тоа со Топлина Пиштол или стави во топла вода за да се одржи повеќе мека, со што ќе се намали фрактура во тешка ладното време.
настава : без настава се вклучени

Спецификацијата

Тип На Објект:
Хром Стил
Објектот Висина:
0inch
Бренд Име:
LB
Објектот Дијаметар:
0inch
Објектот Ширина:
0inch
Објектот Должина:
0inch
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Автомобил модел:
ЗА HYUNDAI TUCSON(TL)
Специјални Функции :
Декорација & Заштита
Модел Година :
ЗА HYUNDAI TUCSON(TL) 2016 2017

Со стоката дадена додека купуваат