• Новак
  • -9 %
Новиот Chrome Автомобил Врата Се Справи Со Капак Намали За Hyundai Tucson Од 2004 До 2006 Година 2007 Година 2008 Година 2009 Година 2010

Новиот Chrome Автомобил Врата Се Справи Со Капак Намали За Hyundai Tucson Од 2004 До 2006 Година 2007 Година

DEN 654.00
DEN 719.04

Достапност
Достапно за нарачка

Испративме на стоки, како подарок, но ако било увозни давачки се применуваат се купувачот одговорен. Пред ставање на нарачки, ве молиме да се чувствуваат слободни да контакт купувачот. Ви благодариме. Сите продажни се конечни. Ве молиме бидете сигурни дека можете да ги купите на правото точка за вашиот автомобил и да ги прифатите нашите транзит време. Некои модел година во некои земји не може да биде иста како што е опишано. Ве молиме внимателно да ги ре-проверува со слики за да се обезбеди или да се чувствуваат слободни да не контактирате за било детали.
Пакетот Вклучува :
Сет од 8 Компјутери
Карактеристики :
100% Сосема Нов & Најдобар Квалитет
Хром Маска
3 M Авто селотејп Вклучени
Лесен Пилинг-N-Стап Инсталација
Нема сечење Или Дупчење Потребни
Забелешка : ефектот ќе биде подобро ако непцата на касетата е загреана. По инсталацијата ве молиме не го перење на вашиот автомобил во рок од три дена.
Функција :
Лесна инсталација со двојно страна Автомобилската лента на грбот на покрива.
100% Водоотпорни. Никогаш Не Исчезнат, Никогаш Не Рѓа.
Обезбеди око-фаќање покажат и personlise вашиот автомобил.
Квалитетот Гарантира, Гаранција Нудат. Еден од најдобрите на пазарот. Трае Со Години
Настава : Оваа ставка не доаѓаат со упатство за инсталација

Состојба : 100% Сосема Нов Неискористени (Квалитет се Проверуваат пред превозот)
Состав : 4 Pcs заклучување на вратата маска + 4pcs вратата затка маска
Големина : Прилагодено-Одговара (Како На Сликата)
ПРОВЕРИ ФОРМАТА НА ВАШИОТ АВТОМОБИЛ ЗАКЛУЧУВАЊЕ ТОКА ПРЕД ДА ГО КУПИТЕ!!!
Боја : Црна
Направено : произведено во Кина
Материјал : Силна ABS Пластика
Копче За Функција :
Заштитете го вашиот автомобил Lock & затка (arrester) тока исклучување се rusty
Лесна инсталација,не треба да се отстранат сите делови и било завртка.
Вбризгување-украсениот термопластични обезбедува супериорни сила и издржливост
Намалување на бучава и вибрации при затворање на врата
Лесна Инсталација. Додадете заштита на вашиот автомобил во рок од една минута.
Забелешка : Според Ладни временски услови, pls топлина тоа со Топлина Пиштол или стави во топла вода за да се одржи повеќе мека, со што ќе се намали фрактура во тешка ладното време.
настава : без настава се вклучени

Спецификацијата

Тип На Објект:
Хром Стил
Објектот Висина:
0inch
Бренд Име:
LB
Објектот Дијаметар:
0inch
Материјал:
ABS
Објектот Ширина:
0inch
Објектот Должина:
0inch
Автомобил модел:
За Hyundai Tucson
Специјални Функции :
Декорација & Заштита
Модел Година :
За Hyundai Tucson 2004-2010

Со стоката дадена додека купуваат