• Новак
  • -11 %
За Ford РАБОТ 2015 2017 2018 автомобил стил стап задните Rearview стакло Огледало Дожд Веѓа Штит Сонце Стакло Сенка пластични 2 парчиња

За Ford РАБОТ 2015 2017 2018 автомобил стил стап задните Rearview стакло Огледало Дожд Веѓа Штит Сонце

DEN 565.00
DEN 634.56

Достапност
Достапно за нарачка

Ако има било какви проблеми, ве Молиме слободно контактирајте со нас пред да замине netural(3 ѕвезди) или негативни(1-2 ѕвезда) повратни информации, ние секогаш сме подготвени да го решите вашиот проблем .Ние, исто така може да ги испратите вашите производи со ЕМС,DHL,Fedex,UPS-от врз основа на вашите барања и ние ќе ви обезбедиме брза испорака начин, но треба да плаќаат екстра превозот надомест.
П : Ако јас не сум задоволен со производ, може да не се врати назад?
A : Ние прифати врати и целосна наплата од редовни 7 дена, 15 дена по денот на приемот на предмети, ве молиме контактирајте со нас пред да ја испратите назад или напуштање на негативен фидбек.Ако е потребно, можете да оставите порака да ни каже колку ти би сакал да пишувам за пакетот. Се врати превозот надомест се плаќа од страна на купувачот. Ние, исто така, нудат во комбинација превозот попуст.net/en (како што се e Packet, Кина Пост, dhl и други курир)
П : како да Ја купите за заштита на времето истекува, она што можам да направам?
О : Ако вашата нарачка заштита времето истекува, ве молиме контактирајте со нас да се продолжи времето за испорака и проверете ја вашата цел следење, па вашите пари нема да одат на моја сметка. Купувачот е одговорен за Сите Враќање Поштарина и такси Превозот.
Било какви други прашања, ве молиме погледнете на овој линк , Можеби тоа може да ви помогне.
Ние може да прифаќа следниве начини на плаќање : alipay, виза, запад унија, банкарски трансфер , и др.
П : дали има некој dos и donts за вистинска кожа?
О : - Избегнувајте перење
- Aviod оган
- Да се чува далеку за дожд и за сонце
- Moistureproof и aviod инсекти
- Aviod прекумерна тежина
- Aviod контакт со остар предмет и хемикалии
П : Не правиш промет на големо или пад на превозот?
A : Да, се разбира. Ве молиме бидете сигурни дека вашите информации се точни, како што се името, адреса ,телефонски број,ZIPcode,и др. Ние не прифаќаме предмети кој е уништен од страна на човечкото однесување. Ние ќе го прават истото за вас. Ако не сте задоволни со нашата објекти и услуги, ве молиме љубезно остави позитивни повратни информации и Пет Ѕвезди.Ние ќе ги испратите вашите производи на време и да имаме следење на број автоматски.
П : Кога ќе се организираме на испорака?
A : Нормално, ние ќе брод цел во 1-2 работни дена (48 часа) еднаш плаќањето е завршено, Ако ви треба било поволни или брза испорака, ве молиме контактирајте со нас во секое време. За да ги избегнете високите царинење такса, ве молиме дозволете ни да знам колку вредноста што би сакал да се изјасни кога ќе го поставите цел. За промет на големо со цел над 150 ДОЛАРИ или до 10 парчиња, ПОПУСТ или СЛОБОДНИ ИЗРАЗАТ испорака се понудени од наша страна која само што трае 3-7 работни дена да пристигне; За пад на превозот, ние сме во состојба да брод за да вашите клиенти директно и нема да оставите информации за нас како ќе го бара. Ве молиме љубезно ве молиме имајте во предвид дека купувачите се одговорни за сите дополнителни царински давачки, брокерски такси, давачки и даноци за увоз во вашата земја. На превозот надомест е платена од страна на купувачот. Ние ќе ви одговори Што е можно поскоро. Предмети може да биде вратена во рок од 7 дена за проблеми со квалитетот (клиентот треба да им понуди на дигитални фото на продавачот за каква било поплака за нас да направат истрага.
П : Како можам да track my парцела кога се испраќаат?
A : Ние искрено ве покануваме да ги пратите овој парцела со вашиот следење на број по овој линк http : //global. Објектите што сте ги примиле во рок од 30 дена од доставената датум. Ако објектот не е дефектен, објектот ќе биде испратена назад на купувачот. Објектите што сте ги примиле неискористени, неоштетени и во оригиналниот пакет.

Спецификацијата

Тип На Објект:
Огледало & Опфаќа
Објектот Должина:
1cm
Објектот Тежина:
0.13kg
Име На Модел:
APTFE3208
Објектот Дијаметар:
1cm
Материјал Тип:
Пластични
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Објектот Висина:
1cm
Модел Година:
2015-2018
Специјални Функции:
Декорација, заштита и безбедност
Бренд Име:
GUANG-E
Објектот Ширина:
1cm

Со стоката дадена додека купуваат